reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

No niestety, dla niektórych nie istnieje takie coś jak szczupła kobieta z dużym biustem.... [emoji35]
Jak mały obwód, to miska malutka, jak duża miska, to obwód...
Pominę fakt, że Lidl ma niemiecką rozmiarówkę, i małych obwodów nie ma w ogóle (małe tzn <70cm...)

Ja nie mam wyjścia i będę zamawiać z melissy i bravissimo...

Ogólnie dla osób bardziej "problematycznych" rozmiarowo, dla których wydanie trochę więcej za biustonosz nie jest aż takim problemem polecam bravissimo - mają szybkie dostawy i na zwrot 28 dni - planuję zrobić u nich zamówienie w 37tc, chyba, że coś by się zaczęło dziać wcześniej, to wcześniej...
Można bez problemu zamówić kilka rozmiarów, dostawa zwykle nie trwała dłużej niż 3 dni, a potem odesłać te, które nie pasują... I to chyba najbezpieczniejszy sposób - zamówię przed porodem, i potem odeślę te, które na pewno nie będą pasowały.... Minus - trzeba zablokować trochę kasy..... Ale chociaż będę miała w czym karmić....... [emoji15]
Przed porodem też zainwestuje w chociaż dwa lepsze :)
 
reklama
Ostatnia edycja:
Kciuki za Wasze wizyty najbliższe. [emoji110][emoji110][emoji110]
Czy któraś z Was rodziła i miała znieczulenie zewnątrzoponowe ale tego nowego typu już - na druga fazę porodu, ze nadal można chodzić, łagodzi ból w trzeciej partej fazie ale nie całkiem wyłącza czucie?
Z tego co sie orintuje to zzo przy sn zawsze tak dziala, ze zmniejsza bol, ale chodzic mozna.
A parte to drugi okres porodu[emoji6]
 
Dzieeeeeń dobry!

Ja dzisiaj też sama w domu...:eek: Jakoś dziwnie..!



Daj spokój, jak ty się potem ogarniesz z forum...?! :D

@kinga30, jeśli teraz nie rozmówisz się z siostrą, to nie wiem co jeszcze może się wydarzyć... Ty ponosisz konsekwencje jej wyborów, decyzji itp. Przy okazji przez nią narażasz zdrowie swoich dzieci, swoje własne a nawet maluszka którego powinnaś chronić najbardziej.



Ola, rób transmisję live..! :-) :):-) :):-) :)



Mówisz?? :) Eh. :D Dałam sobie deadline do jutra :tak:



Hahahahahah masz rację :-D:-D



To prawda, boskie są te rzeczy. Ja powiedziałam koleżankom które mają przyjść na baby shower co mi się podoba- ta kolekcja sailor strips <3



Wow teraz to mi zaimponowałaś :-) :):-) :) Nie wiem w ogóle nic o takim znieczuleniu, ale wiesz, ja pierwszy poród w ogóle bez miałam :-D:-D A teraz to jest warunek konieczny do tego abym urodziła! :D Spotkanie z anestezjologiem mam za jakiś czas, to mam nadzieję że wszystko mi powie.

BTW apropos hormonów w ciąży i głupich ciężarnych... wczoraj byłam w szpitalu na tym spotkaniu kwalifikującym z lekarzem i widziałam babkę, która pewnie szła do szpitala na cesarkę, odprowadzał ją mąż i 2 dzieci i tak się wzruszyłam tym, że niebawem ja też będę szła rodzić że prawie się tam popłakałam!! :eek::errr::eek:
Haha, no z tym ogarnieciem Was zawsze jest najwiekszy problem z rana[emoji6] Ale widze, ze dzis bylyscie laskawe[emoji3] Albo wszystkie w lidlach walcza[emoji23]

Co do zzo to ja tez rodzilam bez i mam nadzieje, ze tym raxem nie bedzie zadnych przeciwwskazan, bo chyba kogos tam zabije[emoji6]
 
reklama
Do góry