reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Dziewczyny powodzenia na wizytach dziś! Mnie brzuch to nawet bardzo nie twardnieje ale zakuwa szyjka od dwóch dni i kość ogonowa boli. Dzidziuś w ogóle od dwóch dni trochę rozleniwiony - po śniadaniu nie bardzo się kwapi do ruchów, muszę dojadać coś słodkiego i owoce, żeby się ruszył. Wg ja to już liczę ruchy 3x dziennie ( około pół do godziny po posiłkach jak zacznie być aktywny) bo jak on tak ma czasem być leniwy to nie chce przegapić czy coś się dzieje nie tak...
JustMe mam nadzieje, ze już lepiej i pijesz dużo!
ani_anita kciuki za porozumienie i szczera rozmowę!
 
reklama
Może potencjalnie powodować problemy z napięciem mięśniowym u dziecka, ale czasem trzeba wybrać mniejsze zło. Ja poprzednio łykałam codziennie przez 3c miesiące przy skróconej szyjce.
Biorę jedną jak na razie dziennie.. Ale wolę zapytać.. Wiadomo, ja nie z tych co łykają leki jak drażetki a już tym bardziej w ciąży ale czasami trzeba jak mówisz.. wszystko z głową :) ale pamiętam że w poprzedniej ciąży tydzień przed zabiegiem amnio miałam brać 3x2 tabletki nospy, żeby zapobiec skurczom w czasie zabiegu.
 
Dzień dobry :)

Mnie czasem lekko zaboli jak kopie, tyle że on mam wrażenie leży non stop tak samo, bokiem, główka na dole bardziej po prawej stronie a nogi ma po mojej lewej stronie brzucha i jak się przeciąga czy kopie to czuje stopy na samym boku brzucha.
Dziewczyny jesli chodzi o rzęsy to co jaki czas trzeba je robić i ile płacicie i co to za metoda klejenia?

Ja robię zazwyczaj w trybie :
- całość
- po 3 tygodniach uzupełnienie,
- jak mi się jeszcze chce to po kolejnych 3 tygodniach uzupełnienie i
- potem odpuszczam na jakieś 2-4 miesiące, żeby się zregenerowały.

Zazwyczaj robię przed wakacjami lub gdy cięższe dni w pracy, żeby oszczędzić sobie kilku minut rano i wieczorem na makijaż i zmywanie :)

Cenowo u mnie za rzęski 220 zł, uzupełnienie około 120-140 zł w zależności jak się utrzymały,

metoda 2:1, 3:1, 4:1 (pomieszane by wyglądało ładnie) nie mam pojęcia czy to syntetyki czy jedwab bo zapomniałam - na początku mi mówiła a teraz chodzę na „ to co zwykle”
Generalnie robi ładnie, cena jak na Warszawę tez znośna :) później jak się ogarnę to cyknę fotkę
 
Ja już po ptenatalnych :) wszystko u Lenki dobrze [emoji16] zdrowa, ulozona główka do dołu :) waży 1610 [emoji16] a co oznacza lozysko I stopień? To już to najstarsze? Lekarz zwrócił uwagę, że wody w normie, ale na dolnej granicy i mam pić 3L jak są upaly a nie 1.5L[emoji39] no i mam poprosić mojego by to na następnej wizycie skontrolowal
 
reklama
Do góry