reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Cześć dziewczynki [emoji16] proszę o kciuki za 2h bo wtedy mam prenatalne [emoji16] oby Lenka była zdrowa i miała idealne warunki u mnie w brzuchu jak w hotelu 5gwiazdkowym:) dziś oprócz banana zjadłam właśnie kilka kostek czekolady i czego mądrego się dowiedziałam? Że czekolada i sport idą w parze [emoji23][emoji23] czyli jedząc czekoladę jesteśmy fit [emoji16] Zobacz załącznik 854927
[emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] będzie dobrze [emoji16]
 
Hej dziewczyny!

Powodzenia na wizytach!
U mnie od wczoraj twardnieje brzuszek:( takze dzis nie wybieram sie do szkoly I mam zamiar leżeć i odpoczywać.
Co do ruchów to ja czuje malutka bo obu stronach brzuszka bo mały uparciuch nie chce sie przekręcic.
 
Cześć dziewczynki [emoji16] proszę o kciuki za 2h bo wtedy mam prenatalne [emoji16] oby Lenka była zdrowa i miała idealne warunki u mnie w brzuchu jak w hotelu 5gwiazdkowym:) dziś oprócz banana zjadłam właśnie kilka kostek czekolady i czego mądrego się dowiedziałam? Że czekolada i sport idą w parze [emoji23][emoji23] czyli jedząc czekoladę jesteśmy fit [emoji16] Zobacz załącznik 854927
Uskuteczniam tą dietę często :D

Kciuki za wizytę :)
 
Witajcie Mamusie :) Miłego dnia i kciuki za wizyty :) JA nie dosc ze nie moglam zasnac to w nocy sie jeszcze co chwile wiercilam juz nie wiem jak spac zeby bylo mi wygodnie :( teraz pije herbate z cytrynka i bede sie brala za odkurzanie dzis ma rzyjsc moja paczka z gemini no i w koncu przydalo by sie zamowic koszule tylko nie wiem co z rozmiarem :( Maly jest tak aktywny wczoraj na wieczor poczzulam jego stopke :)
Też muszę zamówić koszule.. I pomyśleć o stanikach do karmienia, a tak miałabym już w sumie wszystko, poza torbami w które mogę się spakować bo każda na kółkach
 
Fajnie wiedzieć ze nie tylko my mamy taki problem. Niby chcemy wybrać z tych 3 ale one mi się już nie podobają wiec w najgorszym razie Kropek dostanie imię z urzędu ;)
Może jak się urodzi to jakieś imię będzie do niego pasować? Ja też bym miała problem, bo mi się żadne dziewczęce nie podoba, ale synowi bardzo zależało na podjęciu tej decyzji, więc problem z głowy.
 
reklama
Do góry