reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Cześć dziewczynki [emoji16] proszę o kciuki za 2h bo wtedy mam prenatalne [emoji16] oby Lenka była zdrowa i miała idealne warunki u mnie w brzuchu jak w hotelu 5gwiazdkowym:) dziś oprócz banana zjadłam właśnie kilka kostek czekolady i czego mądrego się dowiedziałam? Że czekolada i sport idą w parze [emoji23][emoji23] czyli jedząc czekoladę jesteśmy fit [emoji16]
1525844520303.jpeg
 

Załączniki

  • 1525844520303.jpeg
    1525844520303.jpeg
    527 KB · Wyświetleń: 319
Cześć dziewczynki [emoji16] proszę o kciuki za 2h bo wtedy mam prenatalne [emoji16] oby Lenka była zdrowa i miała idealne warunki u mnie w brzuchu jak w hotelu 5gwiazdkowym:) dziś oprócz banana zjadłam właśnie kilka kostek czekolady i czego mądrego się dowiedziałam? Że czekolada i sport idą w parze [emoji23][emoji23] czyli jedząc czekoladę jesteśmy fit [emoji16] Zobacz załącznik 854927
O to coś dla mnie bo ja uwielbiam czekoladę ☺️
 
A co do kopniakow u mnie są czasem nie tyle bolesne co zaskakujące i szokujące [emoji16] bo zdaza się, że aż oczy wytrzeszczam ze zdziwienia [emoji16] a Lenka już kopie nawet gdy chodzę czy siedzę i to prosto pod lewą piersia bo jak nie mam stanika a brzuch już mam baardzo wysoko to aż na piersi czuje gdy siedze
 
My też nie mamy jeszcze imienia dla młodego. Ale ty i tak jestes w lepszej sytuacji bo masz jakieś ograniczenie do 3 imion a my kompletnie nie mamy pomysłu.

Fajnie wiedzieć ze nie tylko my mamy taki problem. Niby chcemy wybrać z tych 3 ale one mi się już nie podobają wiec w najgorszym razie Kropek dostanie imię z urzędu ;)
 
Oj tak, moi rodzice sa blisko i bardzo pomocni. Niestety juz wiekowi i nie tak wydolni jak kiedys. Corka nie chodzila do zlobka, bo sie nia zajmowali, ale teraz juz nie dadza rady i Emilka musi isc do zlobka po roku.

Fajnie ze blisko

Ja to niewiem jak moi tescie 80 lat oboje a i lot wezma sami i posiedza z Nicole [emoji85]skad ta Sila !

Chcialabym jak oni byc kiedts
 
A jesli chodzi o porod to jadac do szpitala mamy ich po drodze, wiec podrzucamy mloda[emoji3] Torby pakuje 3, jedna dla mlodej zeby tez byla gotowa[emoji3]

Hihi akcja bedzie[emoji14][emoji14]
My czekamy odliczamy 44 dni

U mnie tescie od 7 czerwca czyli jescze poleze chyba przed cc spokojnie ostatki w dwupaku[emoji38]
 
reklama
Witajcie Mamusie :) Miłego dnia i kciuki za wizyty :) JA nie dosc ze nie moglam zasnac to w nocy sie jeszcze co chwile wiercilam juz nie wiem jak spac zeby bylo mi wygodnie :( teraz pije herbate z cytrynka i bede sie brala za odkurzanie dzis ma rzyjsc moja paczka z gemini no i w koncu przydalo by sie zamowic koszule tylko nie wiem co z rozmiarem :( Maly jest tak aktywny wczoraj na wieczor poczzulam jego stopke :)
 
Do góry