reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Właśnie tez sobie o tym przypomniałam! I wypiłam.... i już jest w kibelku [emoji53]
Ech [emoji45]
Jak po nocy?
Płyny są bardzo ważne, a już w ciąży szczególnie...
Mam nadzieję, że już nie wymiotujesz i możesz chociaż pić...
Ale jeśli nadal jest jak wczoraj, to ja bym odwiedziła IP... Powinnaś moim zdaniem dostać kroplowkę.... [emoji15]
 
Ech [emoji45]
Jak po nocy?
Płyny są bardzo ważne, a już w ciąży szczególnie...
Mam nadzieję, że już nie wymiotujesz i możesz chociaż pić...
Ale jeśli nadal jest jak wczoraj, to ja bym odwiedziła IP... Powinnaś moim zdaniem dostać kroplowkę.... [emoji15]
Ja w poprzedniej ciąży jak nawet łyka wody nie mogłam wziąć to od 14 do 20 się tak odwodnila, że wysiadałam a mały się przestawał ruszac
 
Dzień dobry :)
Dziewczyny czy Was tez niektore ruchy dzieciaczkow bola? Czasami jak mloda sie rozpycha to czuje taki calkiem konkretny bol.
Mnie czasem lekko zaboli jak kopie, tyle że on mam wrażenie leży non stop tak samo, bokiem, główka na dole bardziej po prawej stronie a nogi ma po mojej lewej stronie brzucha i jak się przeciąga czy kopie to czuje stopy na samym boku brzucha.
Dziewczyny jesli chodzi o rzęsy to co jaki czas trzeba je robić i ile płacicie i co to za metoda klejenia?
 
reklama
Do góry