reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Ja też będę spacerować, i to BARDZO dużo ;)
Ale zamiast spacerówki będę używała wózka biegowego, takiego typowo sportowego, z kołami 16-20" itd. Jak tylko Hania będzie stabilnie siedzieć, to będzie przesiadka ;)
A na krótkie trasy raczej chusta ;)

W foteliku maleństwo nie powinno spędzać za dużo czasu, więc świadomie nie będzie opcji wpięcia w wózek ;)
Ja nie wyobrażam sobie braku mozliwosci wpięcia fotelika w wozek. I nie mam tu na myśli wyprawy do sklepu. Ale z obojgiem moich dzieci miałam kilka rundek po różnej maści specjalistach, ze starszym kardiologicznie z młodszym neurologicznie i czasem auto dość kawałek od lekarza trzeba było zostawić a w poczekalni to wózkiem wjedziesz ale do gabinetu już nie, a jak USG przezciemieniowe takiemu niemowlakowi to łatwiej lekarzowi bylo jak on w foteliku siedział.
 
jest nas wiecej leżących... najgorsze jest to że w TV nic nie ma. Włączam rano jak wracam ze żłobka i do 14 w zasadzie nie przełączam kanałów bo i tak wiem że nic nie znajde, wiec tylko leci cos w tle.
Moj jakoś bardzo nie szaleje, czuje go od czasu do czasu ale to nie jest to co w pierwszej ciąży, wtedy Ada dawała mi nieźle popalić i aż czasami byłam na nią zła :)

Kurcze my dalej nie zdecydowaliśmy sie na imię do małego i zaczyna mnie to stresować.. ostatnio mamy shortlistę składającą się z 3 imion Tymek, Tytus i Piotruś ale żadne mnie do końca nie przekonuje. Ciągle mowimy do małego Kropek :(

@marika twój Maksiu to bedzie Maksymilian czy jakaś krótsza wersja? Maks mi się bardzo podoba ale Maksymilian jest za długie w połączeniu z nazwiskiem mojego M
My też nie mamy jeszcze imienia dla młodego. Ale ty i tak jestes w lepszej sytuacji bo masz jakieś ograniczenie do 3 imion a my kompletnie nie mamy pomysłu.
 
Ja nie wyobrażam sobie braku mozliwosci wpięcia fotelika w wozek. I nie mam tu na myśli wyprawy do sklepu. Ale z obojgiem moich dzieci miałam kilka rundek po różnej maści specjalistach, ze starszym kardiologicznie z młodszym neurologicznie i czasem auto dość kawałek od lekarza trzeba było zostawić a w poczekalni to wózkiem wjedziesz ale do gabinetu już nie, a jak USG przezciemieniowe takiemu niemowlakowi to łatwiej lekarzowi bylo jak on w foteliku siedział.
Ja mam osobny stelaż do fotelika, który jeździ w bagażniku na stałe. Od spacerówki Quinny Zapp, jest mega kompaktowy i bardzo wygony. Na takie krótkie wyjścia sprawdza się idealnie. Teraz używamy też czasem samej spacerówki, też jest wygodna.

26988178_6830_s.jpeg

26903869_5795_d.jpeg
 
reklama
Do góry