reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Nie, to moja stała kosmetyczka... hmm a rzęski robiłam u niej już kilka razy, teraz miałam przerwę chyba z 3 miesiące aby się zregenerowały.. może i to faktycznie alergiczny objaw skoro tak nagle

Możesz mieć z kleju w ciazy inaczej organizm reaguje ja robiłam w 1 trymestrze trzymały się super i tez ma antyalergicznym
W 2 trymestrze porażka jak robiłam 4 lata rzęsy i zawsze były super tak teraz nie trzymały do dobrego oczy siedziały zaczerwienione woec olałam na czas ciazy robienie rzęs .. może zareagowałas tak na klej
 
reklama
Możesz mieć z kleju w ciazy inaczej organizm reaguje ja robiłam w 1 trymestrze trzymały się super i tez ma antyalergicznym
W 2 trymestrze porażka jak robiłam 4 lata rzęsy i zawsze były super tak teraz nie trzymały do dobrego oczy siedziały zaczerwienione woec olałam na czas ciazy robienie rzęs .. może zareagowałas tak na klej

Tak, Wasza diagnoza jest trafna na pewno już bo nos jak nos ale oczy czerwone i zaczynaja swędzieć :/ to sobie dołożyłam atrakcji [emoji108] a wszystko przez hormony! Bo się mazałam kilka dni, normalnie płaczka żydowska i mi się tusz rozmazywał wyglądałam jak panda [emoji209]a mąż tylko lody donosił. To myślę rzęsy sobie zrobię znów, pewnie hormony nadal będą buzować ale chociaż jak człowiek będę wyglądała [emoji23] to teraz wyglądam jak lis ze wścieklizna z tymi czerwonymi oczami
 
reklama
Do góry