reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Teraz jak byłam w szpitalu to pytałam o te wyniki i lekarz mówił, że jeżeli jest powyżej 7 to nie ma tragedii i nic z tym nie trzeba robić. Jeżeli spada to brać żelazo, czyli potwierdził to co mój lekarz mówi. Poprzednią ciążę też prowadziłam w De tylko w innym landzie i tam zaczynali reagować jak spadała do 10. Całkiem inne podejście tu mają do ciąży, badań i w ogole...
Aha, bo Ty nie jestes w Polsce. To faktycznie moze byc inaczej.
 
reklama
Dziewczyny czy Was tez niektore ruchy dzieciaczkow bola? Czasami jak mloda sie rozpycha to czuje taki calkiem konkretny bol.
Ja też tak mam. Czasem jak za dużo szaleje to mnie skurcz od tego łapie. Dzisiaj jak się "przywitała" z bratem to aż podskoczyłam, a młody był w szoku, że tak wyraźnie poczuł kopa :)
 
Dziewczyny czy Was tez niektore ruchy dzieciaczkow bola? Czasami jak mloda sie rozpycha to czuje taki calkiem konkretny bol.

Mnie czasem zaboli [emoji5] ale u mnie to dodatkowo dzidziuś prowadzi od tygodnia misję „pępuszek” kopie w niego i go mi wypycha [emoji23] czego mamusia bardzo nie chce[emoji121]️
 
reklama
Do góry