reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

@Nowaja16 właśnie mama mi rożek kupiła, załatwiła przewijak bo nie ma sensu kupować nowego skoro od kuzynki dostanę nie zniszczony :) łóżeczko będę jakoś na dniach zamawiać :) ale ciuszkowe i kosmetyczne rzeczy dla małego już mam ufff :) dla siebie w sumie też tylko ten stanik i koszule :) ogarniesz spokojnie, usiądź raz i zamów wszystko przez neta najlepiej ;)
Ja już mam wszystko tylko do małej nie wyprane jeszcze
 
reklama
@Nowaja16 właśnie mama mi rożek kupiła, załatwiła przewijak bo nie ma sensu kupować nowego skoro od kuzynki dostanę nie zniszczony :) łóżeczko będę jakoś na dniach zamawiać :) ale ciuszkowe i kosmetyczne rzeczy dla małego już mam ufff :) dla siebie w sumie też tylko ten stanik i koszule :) ogarniesz spokojnie, usiądź raz i zamów wszystko przez neta najlepiej ;)
Dokładnie masz rację jak masz to kogo dostać to korzystaj ja prawie wszystkie ciuszki mam od siostry mało co kupiłam :) dla siebie też już mam wszystko do szpitala właśnie jakoś musze się zebrać i po ogarniać wszystko juz bo malutko czasu zostało :)
Odpoczywam już dzisiaj nigdzie nie wychodzę i leze. A na obiad chyba frytki zjemy
Wiesz ze tez chyba będą frytki u nas bo nic mi się nie chce robić a jakoś dawno nie jadłam :)
Ja już mam wszystko tylko do małej nie wyprane jeszcze
Właśnie jutro mam wizyte to przy okazji kupie proszek i po piore wszystko dla małej bo chce trochę pospać z pieluszka żeby mała po cc jak nie będzie mogła być ze mną to żeby mnie czuła
 
Siema!
Ja od rana w szoku. Pisała do mnie znajoma, że urodziła :) Pierworódka, od momentu wjechania na izbę przyjęć do urodzenia minęło dokłądnie 58 minut! :D Pojechała tam z przekonaniem że nie rodzi, bo bolał ją po prostu brzuch jak na okres , ale podobno nie jakoś bardzo. Wody jej odeszły podczas rejestracji w szpitalu i zaraz miała małego przy sobie :)
O kurde, tak rodzic to mozna[emoji3] A jaka waga dzidzi?
 
Dokładnie masz rację jak masz to kogo dostać to korzystaj ja prawie wszystkie ciuszki mam od siostry mało co kupiłam :) dla siebie też już mam wszystko do szpitala właśnie jakoś musze się zebrać i po ogarniać wszystko juz bo malutko czasu zostało :)

Wiesz ze tez chyba będą frytki u nas bo nic mi się nie chce robić a jakoś dawno nie jadłam :)

Właśnie jutro mam wizyte to przy okazji kupie proszek i po piore wszystko dla małej bo chce trochę pospać z pieluszka żeby mała po cc jak nie będzie mogła być ze mną to żeby mnie czuła
Ja właśnie też dawno nie jadłam ☺️ za pranie już się tydzień biorę. Ale narazie jest tyle prania na bieżąco ze się nie moge zabrac za ciuszki dla Agatki.
 
Część dziewczyny :)
Kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji110][emoji110][emoji110]
Ja już po - Hania wazy 1675g, tętno 147, i dzisiaj nawet stopek nie można było pooglądać, bo albo nimi wierzgała, albo gdzieś chwała [emoji23]
Coś czuję, że charakterne dziecko mi rośnie [emoji23]
Tzn ze charakterek to po mamusi będzie miała...... [emoji23][emoji23][emoji23]
Super, ze wszystko ok!
 
Ja bede spacerowac, problem, ze fotelika w niego nie wepne a czasem byloby wygodnie jak np jedziesz na zakupy i zasnie w aucie ... z drugiej strony spacerowki uzywa sie wiecej i lepsze sa te nie z kompletu zamykane w parasolke ... no i mysle dalej :D
Ale do fotelika nozesz kupic adapter.
 
Kurcze wszystkie wracacie z prenatalnych bez zdjęć... A ja jutro będę miała razem z 3 i 4D i tak się martwię, że nic oprócz kończyn nie zobaczę [emoji23] nie było widać w ogóle buzi?
Moja mloda tez sie zaslaniala, ale kekarz powiedzial, ze zrobi tak, ze sie pokaze. I zrovil[emoji3] Mamy piekny film i fotki[emoji3]
 
Ja już po badaniach, wszystko ok, szyjka dalej sie nie skraca, rozwarcie bez zmian, skurczy brak, wiec dzisiaj wychodzę do domu [emoji4] z zaleceniem oszczędnego, ale nie leżącego trybu życia. Z leków tylko magnez mam brać...
Super! Nie ma to jak w domu[emoji3] Oby tak juz do terminu!
A ktos Ci bedzie pomagal przy dzieciaczkach?
 
jest nas wiecej leżących... najgorsze jest to że w TV nic nie ma. Włączam rano jak wracam ze żłobka i do 14 w zasadzie nie przełączam kanałów bo i tak wiem że nic nie znajde, wiec tylko leci cos w tle.
Moj jakoś bardzo nie szaleje, czuje go od czasu do czasu ale to nie jest to co w pierwszej ciąży, wtedy Ada dawała mi nieźle popalić i aż czasami byłam na nią zła :)

Kurcze my dalej nie zdecydowaliśmy sie na imię do małego i zaczyna mnie to stresować.. ostatnio mamy shortlistę składającą się z 3 imion Tymek, Tytus i Piotruś ale żadne mnie do końca nie przekonuje. Ciągle mowimy do małego Kropek :(

@marika twój Maksiu to bedzie Maksymilian czy jakaś krótsza wersja? Maks mi się bardzo podoba ale Maksymilian jest za długie w połączeniu z nazwiskiem mojego M
Dowiedz sie w urzedzie czy nie ma takiego samodzielnego imienia Maks. Moja kolezanka np. dala jednemu synowi Bartek ( nie Bartosz) , a drugiemu Kuba( nie Jakub). Okazalo sie, ze sa takie odrebne imiona, a nie tylko jako zdrobnienia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry