reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Moja szyjka na ostatniej wizycie też niby ok ale brzuch coraz częściej boli jak na @ i też mam wiecej lezec bo jednak dobrze żeby do tego 37 tyg dotrzymać jak się da. Ja już mała strasznie nisko czuję jak bym ją w kroczu nosiła, jak mi naciśnie na pęcherz to ledwo zdaze dobiec. No i jak wyszlam na spacer to podbrzusze jak kamień
Kinga a na usg glowka jest juz ponizej spojenia?
 
No właśnie też mi to powiedziała ale wiecie że w szpitalu nam kazali ani nie pić ani nie jeść przed badaniami dlatego wypiłam dzisiaj tylko kilka lykow wody :/
Nie wiem czemu tak dziwnie mowili w szpitalu. Jesc to nie, ale pic wode trzeba zeby nawodnic organizm. Przy odwodnieniu wlasnie zyly pekaja i nie jest to wina osoby pobierajacej.
 
reklama
Wiesz co nie wiem ostatnio tylko mówiła, że już jest nisko ale jak nisko nie zapytałam. Jak słucha tętna położna to tak blisko tej rany po CC. Teraz mam wizytę 16 to zobaczymy
Bo ja tez mam takie objawy jak Ty. I lekarz bardzo nisko jezdzil glowica, ale powiedzial, ze jeszcze jest nad spojeniem wiec nie ma czym sie martwic. Nie ucuska jeszcze na szyjke, dlatego szyjka sie trzyma
 
Do góry