reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Ale już macie duże dzieciaczki moja to drobinka ciekawe ile za tydzień będzie ważyć na usg :) @Marika92 odpoczywaj kochana ile się da ja mimo że z szyjka okej to tez mam w zleceniach oszczędny tryb życia i dużo leżę :)
A ile ważyła ostatnio??? ;) mój z wczoraj 1681g :) myślę że to ok waga :) nie za dużo nie za mało :)

Dostałam luteine i od wczoraj przyjęłam 2 tabletki dopochwowo iiii zastanawiałam się czemu jestem taka senna a skutki uboczne - senność między innymi wie fb tak czy siak będę leżeć [emoji14]

Przyszła paczka z apteki i już praktycznie większość mam, jeszcze tylko koszule do karmienia i staniki i mogę pakować torby :)
 
Czesc dziewczyny!
Gratuluje udanych wizyt! Tez musze sie wybrac na USG, chce zobaczyc jak malutka urosla:)

A i po dzisiejszym USG Mały waży już 1.730g, nadal ułożony poprzecznie

Moja tez lezy poprzecznie, od ponad miesiaca juz tak jest, chyba lubi jak sie ja po pupce glaska i nie ma zamiaru sie obrucic:p:p
Tobie tez tak ciezko sie spi? Na boku strasznie ciezko i sama nie wiem jak mam sie ukladac:confused:
 
A ile ważyła ostatnio??? ;) mój z wczoraj 1681g :) myślę że to ok waga :) nie za dużo nie za mało :)

Dostałam luteine i od wczoraj przyjęłam 2 tabletki dopochwowo iiii zastanawiałam się czemu jestem taka senna a skutki uboczne - senność między innymi wie fb tak czy siak będę leżeć [emoji14]

Przyszła paczka z apteki i już praktycznie większość mam, jeszcze tylko koszule do karmienia i staniki i mogę pakować torby :)
Moja w czwartek ważyła 1406 gram taka już raczej będzie drobinka :) kurcze juz wszystko masz gotowe zazdroszczę u mnie cc za ponad 4 tygodnie aja jeszcze nic nie zrobiłam kosmetyki dla małej nie kupione tylko kremy pod pieluszke ciuchy tez nie poprawę nie poprasowane łóżeczko nie zamówione nie wiem na co ją czekam :o ale ciągle mnie coś blokuje
 
Moja szyjka na ostatniej wizycie też niby ok ale brzuch coraz częściej boli jak na @ i też mam wiecej lezec bo jednak dobrze żeby do tego 37 tyg dotrzymać jak się da. Ja już mała strasznie nisko czuję jak bym ją w kroczu nosiła, jak mi naciśnie na pęcherz to ledwo zdaze dobiec. No i jak wyszlam na spacer to podbrzusze jak kamień
 
@Nowaja16 właśnie mama mi rożek kupiła, załatwiła przewijak bo nie ma sensu kupować nowego skoro od kuzynki dostanę nie zniszczony :) łóżeczko będę jakoś na dniach zamawiać :) ale ciuszkowe i kosmetyczne rzeczy dla małego już mam ufff :) dla siebie w sumie też tylko ten stanik i koszule :) ogarniesz spokojnie, usiądź raz i zamów wszystko przez neta najlepiej ;)
 
Czesc dziewczyny!
Gratuluje udanych wizyt! Tez musze sie wybrac na USG, chce zobaczyc jak malutka urosla:)



Moja tez lezy poprzecznie, od ponad miesiaca juz tak jest, chyba lubi jak sie ja po pupce glaska i nie ma zamiaru sie obrucic:p:p
Tobie tez tak ciezko sie spi? Na boku strasznie ciezko i sama nie wiem jak mam sie ukladac:confused:
Mój też cały czas tak leży, tylko stronę zmienia, ale licze, że jeszcze sie obroci. Mi najwygodniej śpi się na boku i częściowo na brzuchu.
 
Moja szyjka na ostatniej wizycie też niby ok ale brzuch coraz częściej boli jak na @ i też mam wiecej lezec bo jednak dobrze żeby do tego 37 tyg dotrzymać jak się da. Ja już mała strasznie nisko czuję jak bym ją w kroczu nosiła, jak mi naciśnie na pęcherz to ledwo zdaze dobiec. No i jak wyszlam na spacer to podbrzusze jak kamień
Kinga odpoczywaj więcej, wydaje mi się, że za dużo na siebie bierzesz...
 
reklama
Do góry