reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Bo ja tez mam takie objawy jak Ty. I lekarz bardzo nisko jezdzil glowica, ale powiedzial, ze jeszcze jest nad spojeniem wiec nie ma czym sie martwic. Nie ucuska jeszcze na szyjke, dlatego szyjka sie trzyma
Teraz zapytam jak nisko jest. A też Cię kluje w pochwie? Bo ostatnio też ładnie szyjka trzymała i mam nadzieję, że cały czas tak trzyma. Tylko częściej mnie boli brzuch jak na @. Dobrze, że jutro już skonczony 30 tydzień
 
reklama
Kurcze no, to u mnie wszyscy sie dziwili, ze tak szybko. No ale tu to jakis ekspres[emoji3]
Ona też się dziwi :D Mówi, ze była przygotowana na jakies 30 h skurczy, bo ją brzuch lekko bolał. Mówiła, że pierwszego dnia okresu było gorzej, dlatego była w szoku jak jej lekarz powiedział że to skurcze i że ma pełne rozwarcie i prosi, żeby dotrzymała do sali porodowej a nie rodziła na ip :D Myślała, że zartuje, do czasu gdy na porodówce, po usadzeniu jej itp mówi "dobra, teraz może juz Pani przeć" :D Mówi, że nawet nie zdążyła się zacząć bać :)
 
Super! Nie ma to jak w domu[emoji3] Oby tak juz do terminu!
A ktos Ci bedzie pomagal przy dzieciaczkach?
Dokładnie, w domu najlepiej [emoji4] od rana będą w żłobku, a później ojciec ich będzie odbierał i zajmował się nimi, a ja będę odpoczywać. Bynajmniej tyle w teorii, a zobaczymy jak to w praktyce wyjdzie...
 
Jestem po prenatalnych, wszystko dobrze i Staś tak ładnie układał usta do usmiechu. Jedyne co to dzisiaj ważył tylko 1540g, czyli 13 centyl. Do tej pory zawsze w okolicy 50 centyla wypadal z waga. Martwię się, czemu zwolnił przybieranie. Od wykrycia cukrzycy przytyłam niecały 1 kg, cukry mam opanowane i w normie...
Wizyta u lekarza prowadzącego za 10 dni, mam nadzieję, że mały podrosnie.
Obawiam się hipotrofii.
 
Jestem po prenatalnych, wszystko dobrze i Staś tak ładnie układał usta do usmiechu. Jedyne co to dzisiaj ważył tylko 1540g, czyli 13 centyl. Do tej pory zawsze w okolicy 50 centyla wypadal z waga. Martwię się, czemu zwolnił przybieranie. Od wykrycia cukrzycy przytyłam niecały 1 kg, cukry mam opanowane i w normie...
Wizyta u lekarza prowadzącego za 10 dni, mam nadzieję, że mały podrosnie.
Obawiam się hipotrofii.
Może taki etap ma i do kolejnej wizyty nadrobi [emoji4]
 
U nas będzie Maksymilian bo bardzo mi się podoba i ładnie brzmi z nazwiskiem M, ale wiadomo że będziemy na niego mówić Maksiu, Maks itd :) Tytus mi się tylko z jednym chłopcem ze żłobka kojarzy - rudy ssący palec :D ale wiadomo że każde dziecko jest inne ;D hehe Piotruś ładnie - jak mój tato :) a Tymki są szalone, mądre i bardzo emocjonalne i uczuciowe :D znam sporo Tymeczków
Też znam jednego Tymka [emoji16] madry, inteligentny i cwany pieruńsko [emoji16] ale przy tym wszystkim słodziak [emoji16] taka Zosia samosia w chlopiecej wersji
 
reklama
Do góry