reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Marika siedz albo raczej leż na "dupie" ;) tydzień wytrzymasz, a jak na wizycie bedzie ok to zdecydujesz czy małe spacerki beda ok. Napewno nie przenoś mebli ;)



wow ale tempo. Tez bym chciała szybko ale chyba nie az tak, bo jeszcze moją małą musze gdzieś podrzucić na czas porodu



Super, szkoda ze Wam te zdjęcia juz teraz nie wychodza



Fajnie, w domu zawsze lepeij. Tylko żebys sie nie przeciążyła opiekujac sie maluchami...
Dzięki, chłopców tylko będę musiała do żłobka wyszykować, na poczatku znajoma bedzie ich odwozic, a później ojciec będzie ich odbierał po pracy i sie nimi zajmować
 
reklama
jest nas wiecej leżących... najgorsze jest to że w TV nic nie ma. Włączam rano jak wracam ze żłobka i do 14 w zasadzie nie przełączam kanałów bo i tak wiem że nic nie znajde, wiec tylko leci cos w tle.
Moj jakoś bardzo nie szaleje, czuje go od czasu do czasu ale to nie jest to co w pierwszej ciąży, wtedy Ada dawała mi nieźle popalić i aż czasami byłam na nią zła :)

Kurcze my dalej nie zdecydowaliśmy sie na imię do małego i zaczyna mnie to stresować.. ostatnio mamy shortlistę składającą się z 3 imion Tymek, Tytus i Piotruś ale żadne mnie do końca nie przekonuje. Ciągle mowimy do małego Kropek :(

@marika twój Maksiu to bedzie Maksymilian czy jakaś krótsza wersja? Maks mi się bardzo podoba ale Maksymilian jest za długie w połączeniu z nazwiskiem mojego M
U nas będzie Maksymilian bo bardzo mi się podoba i ładnie brzmi z nazwiskiem M, ale wiadomo że będziemy na niego mówić Maksiu, Maks itd :) Tytus mi się tylko z jednym chłopcem ze żłobka kojarzy - rudy ssący palec :D ale wiadomo że każde dziecko jest inne ;D hehe Piotruś ładnie - jak mój tato :) a Tymki są szalone, mądre i bardzo emocjonalne i uczuciowe :D znam sporo Tymeczków
 
U nas będzie Maksymilian bo bardzo mi się podoba i ładnie brzmi z nazwiskiem M, ale wiadomo że będziemy na niego mówić Maksiu, Maks itd :) Tytus mi się tylko z jednym chłopcem ze żłobka kojarzy - rudy ssący palec :D ale wiadomo że każde dziecko jest inne ;D hehe Piotruś ładnie - jak mój tato :) a Tymki są szalone, mądre i bardzo emocjonalne i uczuciowe :D znam sporo Tymeczków

ehhh dla dziewczynki bym nie miała problemu cos wybrać ale z chłopakiem mamy wielki problem. Tymek i Tytus bardzo mi sie podobało az do mementu kiedy w piaskownicy nie spotkałam szalonej matki z szalonymi synkami którzy wlasnie tak mieli na imię. Od tego czasu jakoś mi sie źle kojarzy. Musze mojemu podrzucic pomysł Maksa ;)
 
No to super , że Ci na tyle pozwalają i niemusisz brać leków jak widać wszystko od lekarza zależy [emoji4]
Tez sie cieszę, u mnie bardziej skupili się na tym, ze brzuch tak bolał i nie można było zlokalizować skąd ten ból. Szyjką za bardzo się nie przejęli i mi sie chyba ten ich spokój udzielil. Już coraz mniej nam zostało do końca, damy radę
 
od urodzenia biegowy? one nie sa od 4 miesiaca ?
co do wpinania fotelika to nie na spacer a na zakupy np w sumie z poprzednimi nie mialam i przezylam :Dwciaz nic nie wiem , czekam na jakis znak ;)

Bez dodatkowego leżaczka odkąd dziecko samo siedzi, czyli najpierw gondola a potem biegowy ;)
 
reklama
Byłam dziś na badaniach i wiecie pobrala mi tak krew ze żyłka pękła masakra mówi ze będzie siniak i mam sie nie martwic ale cała ręką mnie boli wrrrr :/
 
Do góry