reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
od urodzenia biegowy? one nie sa od 4 miesiaca ?
co do wpinania fotelika to nie na spacer a na zakupy np w sumie z poprzednimi nie mialam i przezylam :Dwciaz nic nie wiem , czekam na jakis znak ;)

Ja mimo wszystko sobie nie wyobrażam bez tej opcji... dużo jeżdżę autem, z dzieckiem też na pewno będę czasami i muszę mieć taką możliwośc...
 
Witam się w rozpoczętym 32 tygodniu [emoji16] kurcze już bliżej niż dalej, nie dowierzam, że to tak na prawdę zaraz! [emoji1] M sobie zażyczył żebym urodziła 25 czerwca [emoji1] bo tak by mu najlepiej pasowało z opieką na mnie i urlopem, że miałby cały miesiąc wolnego bo w lipcu może być ciężko [emoji14] Mnie się ciągle marzy 7 lipca [emoji4] Znacie jakieś sposoby oprócz seksu i herbatki z liści malin na przyspieszenie akcji? I kiedy można zacząć to wszystko stosować ?

Tez chciałbym wiedzieć bo przy Marcelinie robiłam wszystko Mylalam Okna , schody sex, w szpitalu dostałam zastrzyki rozkurczowe później balonik i h...j urodziłam 13 dni po terminie dlatego teraz tez się boje ze znów będzie powtórka i chętnie bym chciała szybciej
 
Część dziewczyny :)
Kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji110][emoji110][emoji110]
Ja już po - Hania wazy 1675g, tętno 147, i dzisiaj nawet stopek nie można było pooglądać, bo albo nimi wierzgała, albo gdzieś chwała [emoji23]
Coś czuję, że charakterne dziecko mi rośnie [emoji23]
Tzn ze charakterek to po mamusi będzie miała...... [emoji23][emoji23][emoji23]
Super, ze wszystko ok :)
 
Ja mimo wszystko sobie nie wyobrażam bez tej opcji... dużo jeżdżę autem, z dzieckiem też na pewno będę czasami i muszę mieć taką możliwośc...

To tak jak ja :) fajnie by było moc wstąpić do sklepu gdy czegoś zabraknie a dzidzi zaśnie w foteliku i nie budzić tylko rach ciach zakupy i do domu :D o ile zakupy Warszawie gdziekolwiek są rach ciach [emoji23] bo w sumie nie są [emoji5]
 
reklama
Do góry