reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Cześć kuleczki, ja coś dziś bez humoru... Chyba przez ten przymus w leczeniu... Wiem wiem że mam nie dźwigać itd, ale chyba nic się nie wydarzy jak pójdę do sklepu po MAŁE zakupy prawda?? Przy okazji to będzie mini spacer bo inaczej w samotności ja tu ocipieje serio :o powolutku i bez wysiłku.. Hmm co myślicie?
Ja bym nie zaryzykowała... [emoji15]
Wiem, że ciężko, rozumiem cię w 100%, ale - wytrzymaj do następnego badania - dasz radę [emoji106]
 
Ja się nie przejmuję modą, skoro mam od kuzynki, to jeden problem mniej ;)
Choć fakt, że ja w ogóle wózek będę używać okazjonalnie ;) chyba, że w ogródku Hania będzie spała w gondoli ;)
Ja bede spacerowac, problem, ze fotelika w niego nie wepne a czasem byloby wygodnie jak np jedziesz na zakupy i zasnie w aucie ... z drugiej strony spacerowki uzywa sie wiecej i lepsze sa te nie z kompletu zamykane w parasolke ... no i mysle dalej :D
 
Część dziewczyny :)
Kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji110][emoji110][emoji110]
Ja już po - Hania wazy 1675g, tętno 147, i dzisiaj nawet stopek nie można było pooglądać, bo albo nimi wierzgała, albo gdzieś chwała [emoji23]
Coś czuję, że charakterne dziecko mi rośnie [emoji23]
Tzn ze charakterek to po mamusi będzie miała...... [emoji23][emoji23][emoji23]
Kurcze wszystkie wracacie z prenatalnych bez zdjęć... A ja jutro będę miała razem z 3 i 4D i tak się martwię, że nic oprócz kończyn nie zobaczę [emoji23] nie było widać w ogóle buzi?
 
Ja bede spacerowac, problem, ze fotelika w niego nie wepne a czasem byloby wygodnie jak np jedziesz na zakupy i zasnie w aucie ... z drugiej strony spacerowki uzywa sie wiecej i lepsze sa te nie z kompletu zamykane w parasolke ... no i mysle dalej :D
Ja też będę spacerować, i to BARDZO dużo ;)
Ale zamiast spacerówki będę używała wózka biegowego, takiego typowo sportowego, z kołami 16-20" itd. Jak tylko Hania będzie stabilnie siedzieć, to będzie przesiadka ;)
A na krótkie trasy raczej chusta ;)

W foteliku maleństwo nie powinno spędzać za dużo czasu, więc świadomie nie będzie opcji wpięcia w wózek ;)
 
Kurcze wszystkie wracacie z prenatalnych bez zdjęć... A ja jutro będę miała razem z 3 i 4D i tak się martwię, że nic oprócz kończyn nie zobaczę [emoji23] nie było widać w ogóle buzi?
Też miałam 4D i film w planie ;)
Było widać nos i lewe ucho [emoji23]
Prawa ręka za głową i trochę wokół głowy, buzi nie było widać....
 
Marika pytałam dziś moja przyjaciółkę bo ona w ciazy miała skrócona szyjkę i leżała do tego tez luteina i wydłużyła się z 2 cm na 3,5 cm ale leżała chodził tylko do łazienki ale jej się to skracali w 15 tyg my już jesteśmy na końcówce wiec nie ma już chyba aż takiego niebezpieczeństwa
 
Ja też będę spacerować, i to BARDZO dużo ;)
Ale zamiast spacerówki będę używała wózka biegowego, takiego typowo sportowego, z kołami 16-20" itd. Jak tylko Hania będzie stabilnie siedzieć, to będzie przesiadka ;)
A na krótkie trasy raczej chusta ;)

W foteliku maleństwo nie powinno spędzać za dużo czasu, więc świadomie nie będzie opcji wpięcia w wózek ;)
od urodzenia biegowy? one nie sa od 4 miesiaca ?
co do wpinania fotelika to nie na spacer a na zakupy np w sumie z poprzednimi nie mialam i przezylam :Dwciaz nic nie wiem , czekam na jakis znak ;)
 
reklama
Do góry