reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Siema!
Ja od rana w szoku. Pisała do mnie znajoma, że urodziła :) Pierworódka, od momentu wjechania na izbę przyjęć do urodzenia minęło dokłądnie 58 minut! :D Pojechała tam z przekonaniem że nie rodzi, bo bolał ją po prostu brzuch jak na okres , ale podobno nie jakoś bardzo. Wody jej odeszły podczas rejestracji w szpitalu i zaraz miała małego przy sobie :)
To ja też tak chce :D
 
Siema!
Ja od rana w szoku. Pisała do mnie znajoma, że urodziła :) Pierworódka, od momentu wjechania na izbę przyjęć do urodzenia minęło dokłądnie 58 minut! :D Pojechała tam z przekonaniem że nie rodzi, bo bolał ją po prostu brzuch jak na okres , ale podobno nie jakoś bardzo. Wody jej odeszły podczas rejestracji w szpitalu i zaraz miała małego przy sobie :)
Czyli jednak można to przegapić [emoji1]
 
Część dziewczyny :)
Kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji110][emoji110][emoji110]
Ja już po - Hania wazy 1675g, tętno 147, i dzisiaj nawet stopek nie można było pooglądać, bo albo nimi wierzgała, albo gdzieś chwała [emoji23]
Coś czuję, że charakterne dziecko mi rośnie [emoji23]
Tzn ze charakterek to po mamusi będzie miała...... [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Helou!

moja szyjka tez sie wydluzyla po lezeniu i progesteronie ...nie zamknela sie ale wg ginki jest lepsza wiec ...???
co do wozkow tez mam problem wciaz i brak decyzji:D szwagierka mi zaproponowala swoj , stary troche hm ale ma duza gondole nie jak te teraz ... tez szary (inny niz te szarosci dzis)z tego co pamietam ale pewnie troszke niemodny ;) z tym , ze dokupic siedzonko , spacerowke to wyjdzie prawie tyle co zestaw 3 ...
zawsze bylam niezdecydowana a teraz jest po prostu masakra z tym :o
dobrego wam dnia :)

Jeśli mowisz że koszt dokupienia brakujacych elementów porównywalny, to ja bym kupiła nowy i taki jak Ci się podoba. W końcu to ostatni raz, prawda?? :D :D

Witam się w rozpoczętym 32 tygodniu [emoji16] kurcze już bliżej niż dalej, nie dowierzam, że to tak na prawdę zaraz! :D M sobie zażyczył żebym urodziła 25 czerwca :D bo tak by mu najlepiej pasowało z opieką na mnie i urlopem, że miałby cały miesiąc wolnego bo w lipcu może być ciężko :p Mnie się ciągle marzy 7 lipca :) Znacie jakieś sposoby oprócz seksu i herbatki z liści malin na przyspieszenie akcji? I kiedy można zacząć to wszystko stosować ?

Powiedz M. że to nie koncert życzeń i żeby grzecznie poczekał na synka :)

Gratuluje 32tc[emoji3] To juz 8 miesuac[emoji33]
Co do przyspieszania to nie wiem czy tak na prawde cokolwiek dziala. Ale sesky zawsze mozna probowac[emoji3]

Też jestem za!! :D :D :D

Witam, kciuki za wszystkie wizyty. Ja dzisiaj czekam na wyniki i decyzję co dalej. Czy będą coś robić czy wychodzę i chyba zaczynam się stresować

Kciuki...!

Postaraj się może słońce chociaż do kolejnej wizyty poleżeć na Maxa ile dasz radę niech ta szyjka odpocznie , leki zaczną działać i może się okaże że już za tydzień będzie w lepszej formie i będziesz mogła sobie na więcej pozwalać [emoji4]

@Marika92 słuchaj specjalistki od szyjki ;)

Siema!
Ja od rana w szoku. Pisała do mnie znajoma, że urodziła :) Pierworódka, od momentu wjechania na izbę przyjęć do urodzenia minęło dokłądnie 58 minut! :D Pojechała tam z przekonaniem że nie rodzi, bo bolał ją po prostu brzuch jak na okres , ale podobno nie jakoś bardzo. Wody jej odeszły podczas rejestracji w szpitalu i zaraz miała małego przy sobie :)

Nie ma sprawiedliwości na tym świecie i nei będzie :baffled::baffled:
 
Cześć kuleczki, ja coś dziś bez humoru... Chyba przez ten przymus w leczeniu... Wiem wiem że mam nie dźwigać itd, ale chyba nic się nie wydarzy jak pójdę do sklepu po MAŁE zakupy prawda?? Przy okazji to będzie mini spacer bo inaczej w samotności ja tu ocipieje serio :o powolutku i bez wysiłku.. Hmm co myślicie?
Ja bym nie ryzykowala niestety ;(
 
moja szyjka tez sie wydluzyla po lezeniu i progesteronie ...nie zamknela sie ale wg ginki jest lepsza wiec ...???
co do wozkow tez mam problem wciaz i brak decyzji:D szwagierka mi zaproponowala swoj , stary troche hm ale ma duza gondole nie jak te teraz ... tez szary (inny niz te szarosci dzis)z tego co pamietam ale pewnie troszke niemodny ;) z tym , ze dokupic siedzonko , spacerowke to wyjdzie prawie tyle co zestaw 3 ...
zawsze bylam niezdecydowana a teraz jest po prostu masakra z tym :o
dobrego wam dnia :)
Ja się nie przejmuję modą, skoro mam od kuzynki, to jeden problem mniej ;)
Choć fakt, że ja w ogóle wózek będę używać okazjonalnie ;) chyba, że w ogródku Hania będzie spała w gondoli ;)
 
Miłego dnia i kciuki za wizyty :* ja jakos srednio dzis spalam co chwila sie budzilam i chodzilam do lazienki musialam tez okno miec otwarte o bardzo duszno bylo .... Wlasnie koncze jesc sniadania i zastanawiam sie co bede dzis robic , musialabym wkoncu koszule zamowic ... dlugo czekaloscie na zamowienie z gemini ?
Zamówienie z gemini zwykle idzie parę dni - następnego dnia miałam już, że wysłane ;)
 
reklama
Do góry