reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Witam się w rozpoczętym 32 tygodniu [emoji16] kurcze już bliżej niż dalej, nie dowierzam, że to tak na prawdę zaraz! :D M sobie zażyczył żebym urodziła 25 czerwca :D bo tak by mu najlepiej pasowało z opieką na mnie i urlopem, że miałby cały miesiąc wolnego bo w lipcu może być ciężko :p Mnie się ciągle marzy 7 lipca :) Znacie jakieś sposoby oprócz seksu i herbatki z liści malin na przyspieszenie akcji? I kiedy można zacząć to wszystko stosować ?
Chodzenie po schodach. U mnie się tak ruszyło. I mi nie kazali brzucha masować bo skurcze wywołuje. Możesz to stosować po skończeniu 37 tygodnia jak już ciąża donoszona
 
Miłego dnia i kciuki za wizyty :* ja jakos srednio dzis spalam co chwila sie budzilam i chodzilam do lazienki musialam tez okno miec otwarte o bardzo duszno bylo .... Wlasnie koncze jesc sniadania i zastanawiam sie co bede dzis robic , musialabym wkoncu koszule zamowic ... dlugo czekaloscie na zamowienie z gemini ?
U mnie z Gemini szybciutko przychodzi 2 dni i jest
 
Mnie dzisiaj od samego rana brzuch boli jak na okres. Myślę, że ja nie bede musiała za dużo stosować żeby się ruszyło jak mi karze normalnie żyć to pewnie za chwilę beda ciąć. Oby do 37 tygodnia. Dzisiaj mam polozna. Kciuki za wizyty
 
Mnie dzisiaj od samego rana brzuch boli jak na okres. Myślę, że ja nie bede musiała za dużo stosować żeby się ruszyło jak mi karze normalnie żyć to pewnie za chwilę beda ciąć. Oby do 37 tygodnia. Dzisiaj mam polozna. Kciuki za wizyty
Właśnie miałam pytać jak dziś się masz .. Czyli widzisz córcia Ci nakazuje oszczedny tryb życia [emoji16]
 
reklama
Do góry