reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
...pierwszy dzień na L4 a dopiero teraz miałam czas Was poczytać. Jak wyszłam z domu o 11.00 z chłopakami, to wróciliśmy o 17.30... ale załatwiliśmy trochę rzeczy, zajechaliśmy na obiad z okazji uro Franka (chociaż jubilat specjalnie nie pojadł :D ), oglądaliśmy obrączki itp. Potem jeszcze szybkie zakupu bo dziecko zażyczyło sobie na kolację pieczonego łososia, porządkowanie pokoju w którym stanie duża komoda.... dzień wykorzystany na maxa.

Dziękuję za opinie o wózkach, głosy rozkładają się +/- 50% do 50% :-D Ja naprawdę sama nie wiem... z jednej strony ten szary jest śliczny, z drugiej wokól mam wrażenie że szarych wózków jest mnóstwo a ten granat troszkę żywszy... ehhh.. może mnie olśni :) Albo coś się przyśni :D

Gratuluję wizyt i pomiarów! :) @Marika92, na pewno remont Ci nie pomógł, teraz leż, nudź się, kupuj przez internet itp.!

Ja na szczęście te najdroższe rzeczy już mam, zostały jakieś pierdołki ale i tak trzeba na nie koło 500zł...

Taaaa ale same zakupy do torby porodowej i po porodzie to właśnie z 500 pln.. ehhhh

Mnie został stanik, ale i tak cały czas się zastanawiam, jaki rozmiar... [emoji15]

Ja właśnie chyba po stanik poturlam się na końcu, żeby wiedzieć jaki rozmiar... mam trochę więcej czasu :D

Ja będę kupować obcinacz tomme tippe

Też miałam dokładnie ten i super się sprawdził

Nasz mały na każdym usg pokazuje jajka i stopy .. nie wiem po kim taki bezwstydny [emoji23]

Jajka jak prawdziwy facet ;) a stopy dla mamusi, żebyś wiedziała, że podziela miłość do butów...? ;)

U nas też gorąco, nigdzie nie planuje wychodzić i żyje na pół gwizdka... Czyli ciążowo ;)
Jutro na szczęście wizyta na 9 rano, może zdążę przed upalami. Pojadę w sukience i może sobie odpuszczę majtki :p Mimo, że to prenetalne 3 trymestru to pewnie lekarz będzie chciał szyjke sprawdzić.

Hhhahah odważnie :D Ale w sumie masz rację, na cholerę do gina majtki? :D

Chyba dziś wyrzuce z siebie wszystko kolokwialnie mówiąc :D zaczynam się stresować i akcje "kibel" uważam za rozpoczętą [emoji14]

Jaki ładny kryptonim!:-) :):-) :)

Ja jutro na badania jadę i w środę albo czwartek wizyta a w poniedziałek usg :) dziś tez miałam usg przed wyjściem ale sprawdzili tylko przepływy łożysko i takie najważniejsze rzeczy pani doktor powiedziała ze jeszcze nie widziała tak niegrzecznego dziecko bo brzuch chodził na wszystkie strony :D

Dobre newsy!! Ubawiło mnie niegrzeczne dziecko:-D

ten czarny z tylu:D wiem ,ze czarne niepraktyczne ale faajne ...

Czarny też mi się podoba :tak:

Wg mnie szary ;) a sklep znam, tez tu zamawiałam ;*

Mają bardzo dobre ceny! Nawet jak porównałam ze sklepami inetrnetowymi to wypadają najlepiej..
 
...pierwszy dzień na L4 a dopiero teraz miałam czas Was poczytać. Jak wyszłam z domu o 11.00 z chłopakami, to wróciliśmy o 17.30... ale załatwiliśmy trochę rzeczy, zajechaliśmy na obiad z okazji uro Franka (chociaż jubilat specjalnie nie pojadł :D ), oglądaliśmy obrączki itp. Potem jeszcze szybkie zakupu bo dziecko zażyczyło sobie na kolację pieczonego łososia, porządkowanie pokoju w którym stanie duża komoda.... dzień wykorzystany na maxa.

Dziękuję za opinie o wózkach, głosy rozkładają się +/- 50% do 50% :-D Ja naprawdę sama nie wiem... z jednej strony ten szary jest śliczny, z drugiej wokól mam wrażenie że szarych wózków jest mnóstwo a ten granat troszkę żywszy... ehhh.. może mnie olśni :) Albo coś się przyśni :D

Gratuluję wizyt i pomiarów! :) @Marika92, na pewno remont Ci nie pomógł, teraz leż, nudź się, kupuj przez internet itp.!



Taaaa ale same zakupy do torby porodowej i po porodzie to właśnie z 500 pln.. ehhhh



Ja właśnie chyba po stanik poturlam się na końcu, żeby wiedzieć jaki rozmiar... mam trochę więcej czasu :D



Też miałam dokładnie ten i super się sprawdził



Jajka jak prawdziwy facet ;) a stopy dla mamusi, żebyś wiedziała, że podziela miłość do butów...? ;)



Hhhahah odważnie :D Ale w sumie masz rację, na cholerę do gina majtki? :D



Jaki ładny kryptonim!:-) :):-) :)



Dobre newsy!! Ubawiło mnie niegrzeczne dziecko:-D



Czarny też mi się podoba :tak:



Mają bardzo dobre ceny! Nawet jak porównałam ze sklepami inetrnetowymi to wypadają najlepiej..

Zgadza się ;) u mnie wynegocjowane około 300 zł taniej niż w necie więc warto z nimi gadać :)
 
Tak, tylko mi sie wydaje niemozliwe zeby sie wydluzyla o 1 czy 2 cm[emoji53]
U mnie lekarz twierdzi że jak się skrocila to nie może się wydłużyć bo niby jak ?
Ale badanie na innych sprzętach i przez innych lekarzy może taka inna długość podawać wystarczy że inaczej zmierzy ,
Dlatego najlepiej jak bada się na jednym sprzęcie ii jedn lekarz
 
Ja już wyspana ,padłam i 21:30
Obudziłam się na siku i pospane ;/
Straszne snu miałam ech....
Wczoraj W zniósł mi walizkę i muszę się wziasc za pakowanie małej ;/
Tylko mi się tak nie chce z
zresztą muszę jeszcze poprac,poprasiwac
Wrzuce tylko kosmetykę to cos ruszę do przodu ;)
 
U mnie lekarz twierdzi że jak się skrocila to nie może się wydłużyć bo niby jak ?
Ale badanie na innych sprzętach i przez innych lekarzy może taka inna długość podawać wystarczy że inaczej zmierzy ,
Dlatego najlepiej jak bada się na jednym sprzęcie ii jedn lekarz
No wlasnie tez mi sie wydaje, ze to raczej bledy pomiaru. Chyba, ze po zalozeniu pessara, tak jak tlumaczyl mij lekarz, ze wydaje sie dluzsza. Ale to nie jest na prawde dluzsza, tylko poprzrz scisniecie zmienia ksztalt.
 
Ja już wyspana ,padłam i 21:30
Obudziłam się na siku i pospane ;/
Straszne snu miałam ech....
Wczoraj W zniósł mi walizkę i muszę się wziasc za pakowanie małej ;/
Tylko mi się tak nie chce z
zresztą muszę jeszcze poprac,poprasiwac
Wrzuce tylko kosmetykę to cos ruszę do przodu ;)
No ja mam jedynie kosmetyczke spakowana dla siebie i mlodej. Tez powiem zeby M zdjal mi torby to juz powsadzam chociaz to co mam.
 
reklama
Do góry