reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

moja szyjka tez sie wydluzyla po lezeniu i progesteronie ...nie zamknela sie ale wg ginki jest lepsza wiec ...???
co do wozkow tez mam problem wciaz i brak decyzji:D szwagierka mi zaproponowala swoj , stary troche hm ale ma duza gondole nie jak te teraz ... tez szary (inny niz te szarosci dzis)z tego co pamietam ale pewnie troszke niemodny ;) z tym , ze dokupic siedzonko , spacerowke to wyjdzie prawie tyle co zestaw 3 ...
zawsze bylam niezdecydowana a teraz jest po prostu masakra z tym :o
dobrego wam dnia :)
 
reklama
Witam się w rozpoczętym 32 tygodniu [emoji16] kurcze już bliżej niż dalej, nie dowierzam, że to tak na prawdę zaraz! :D M sobie zażyczył żebym urodziła 25 czerwca :D bo tak by mu najlepiej pasowało z opieką na mnie i urlopem, że miałby cały miesiąc wolnego bo w lipcu może być ciężko :p Mnie się ciągle marzy 7 lipca :) Znacie jakieś sposoby oprócz seksu i herbatki z liści malin na przyspieszenie akcji? I kiedy można zacząć to wszystko stosować ?
 
Miłego dnia i kciuki za wizyty :* ja jakos srednio dzis spalam co chwila sie budzilam i chodzilam do lazienki musialam tez okno miec otwarte o bardzo duszno bylo .... Wlasnie koncze jesc sniadania i zastanawiam sie co bede dzis robic , musialabym wkoncu koszule zamowic ... dlugo czekaloscie na zamowienie z gemini ?
 
Witam się w rozpoczętym 32 tygodniu [emoji16] kurcze już bliżej niż dalej, nie dowierzam, że to tak na prawdę zaraz! :D M sobie zażyczył żebym urodziła 25 czerwca :D bo tak by mu najlepiej pasowało z opieką na mnie i urlopem, że miałby cały miesiąc wolnego bo w lipcu może być ciężko [emoji14] Mnie się ciągle marzy 7 lipca :) Znacie jakieś sposoby oprócz seksu i herbatki z liści malin na przyspieszenie akcji? I kiedy można zacząć to wszystko stosować ?
Gratuluje 32tc[emoji3] To juz 8 miesuac[emoji33]
Co do przyspieszania to nie wiem czy tak na prawde cokolwiek dziala. Ale sesky zawsze mozna probowac[emoji3]
 
Miłego dnia i kciuki za wizyty :* ja jakos srednio dzis spalam co chwila sie budzilam i chodzilam do lazienki musialam tez okno miec otwarte o bardzo duszno bylo .... Wlasnie koncze jesc sniadania i zastanawiam sie co bede dzis robic , musialabym wkoncu koszule zamowic ... dlugo czekaloscie na zamowienie z gemini ? Kupilam sobie dwie dlugie suknie za 1 zl ;D
 
moja szyjka tez sie wydluzyla po lezeniu i progesteronie ...nie zamknela sie ale wg ginki jest lepsza wiec ...???
co do wozkow tez mam problem wciaz i brak decyzji:D szwagierka mi zaproponowala swoj , stary troche hm ale ma duza gondole nie jak te teraz ... tez szary (inny niz te szarosci dzis)z tego co pamietam ale pewnie troszke niemodny ;) z tym , ze dokupic siedzonko , spacerowke to wyjdzie prawie tyle co zestaw 3 ...
zawsze bylam niezdecydowana a teraz jest po prostu masakra z tym :o
dobrego wam dnia :)
Moja również także szyjka jest w stanie się wydłużyć zwyczajnie gdy niema na niej takiego ucisku to "odpoczywa " dlatego tak bardzo ważne jest by jak najmniej chodzić cal y sens lezenia no i pewnie leków [emoji4] a już na pewno zależy to od powodu skracania się szyjki :)
 
reklama
Witam się w rozpoczętym 32 tygodniu [emoji16] kurcze już bliżej niż dalej, nie dowierzam, że to tak na prawdę zaraz! :D M sobie zażyczył żebym urodziła 25 czerwca :D bo tak by mu najlepiej pasowało z opieką na mnie i urlopem, że miałby cały miesiąc wolnego bo w lipcu może być ciężko [emoji14] Mnie się ciągle marzy 7 lipca :) Znacie jakieś sposoby oprócz seksu i herbatki z liści malin na przyspieszenie akcji? I kiedy można zacząć to wszystko stosować ?
Jak się ma ruszyć to sie ruszy myślę na niektóre kobiety niedziala nic ;) moja mama okna myla sprzątała i co tylko w dzień terminu a i tak po terminie wyszłam także myślę , że niemamy na to większego wpływu [emoji3]
 
Do góry