reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Ja nie chce szybko cgce moj termin 22/6[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
kurcze fajnie tak juz konkretnie znac :D z drugiej strony nikt nie zagwarantuje , zeniebedzie niespodzianek!
ja bym chciala w polowie czerwca urodzic , potem coraz gorecej a i siostra przyjedzie chcialaby dziecko zobaczyc ;) ale najwazniejsze wiadomo zeby bylo wszystko dobrze:D
 
Jhhhhhhh tak fajnie was poczytac o bolach

Ja jrdnak mam termin cc 22/6 na 7:15

Bylam poznac porodowke i dr ktiry bedzue mnie asystowal
Nie jest za sn po cc gdzue minelo 15 mscy plus mojwiek 38[emoji29]
Tak wiec sn bye [emoji112]

Ah wazne ze zdrowe bedzie czyki cc 39 tc I czekamy[emoji7][emoji7]
Skoro lekarz tak uważa to trzeba się dostosować... Ważne żeby bezpiecznie się urodził [emoji4]
 
Mi motylek w ogóle mi się nie męski wydaje ;) córce bym jeszcze kupiła ale dla chłopaka jakoś nie bardzo [emoji14]
koleżanka, mi teraz namieszała, że obowiązkowo w foteliku musi być, żeby karku nie uszkodzić
W foteliku jest specjalna wkladka dla niworodka z oslona na glowke. A jak dziecko z niej wyrasta to juz potrafi glowke trzymac.
 
kurcze fajnie tak juz konkretnie znac :D z drugiej strony nikt nie zagwarantuje , zeniebedzie niespodzianek!
ja bym chciala w polowie czerwca urodzic , potem coraz gorecej a i siostra przyjedzie chcialaby dziecko zobaczyc ;) ale najwazniejsze wiadomo zeby bylo wszystko dobrze:D
Ja mam mieć CC pomiędzy 28.06 a 4.07 tylko ja mam termin później bo na 18.07
 
reklama
Do góry