reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

No, na to liczę ;)
ja wzielam 2 koszule ciazowe w normalnym swoim wymiarze , na wszelki wypadek przygotowalam tez normalne pizamki z innego pobytu w szpitalu, tez w malych rozmiarach... no i1 spodnie dresowe z szerokim pasem do nich jakies koszulki wezme....u mnie 4 dni murowane w szpitalu ... jeszcze poszukam czegos na porod ... ta moze byc i odrobine wieksza :D
 
reklama
Gratuluję udanych wizyt, ale juz duże są te nasze maluszki [emoji4]
Ja już po ktg, skurczy na szczęście brak, brzuch już mniej boli i chyba jestem coraz spokojniejsza, że to wszystko się uspokoi i Kacper grzecznie poczeka na swój termin

Cały czas mocne kciuki, żeby się uspokoiło, szyjka żeby zachowywała się stosownie, a Kacperek żeby poczekał do swojego terminu [emoji110][emoji110][emoji110]
 
Super :)
A mechanizm jak każdego obcinacza, a ten grubszy trzonek ponoć bardzo wygodny i dużo łatwiej obcinać niż takim miniaturowym ;)
ja bylam tak zdolna, ze synkowi takim obcinaczem skorke przecielam i do dzis mam traume... kupilam te specjalne nozyczki a tego bede uzywac jak podrosnie :D
61eArofmcyL._SX522_.jpg
 
reklama
Do góry