reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Mi motylek w ogóle mi się nie męski wydaje ;) córce bym jeszcze kupiła ale dla chłopaka jakoś nie bardzo [emoji14]
koleżanka, mi teraz namieszała, że obowiązkowo w foteliku musi być, żeby karku nie uszkodzić
Nie słyszałam żeby moda była obowiązkiem.. Dla mnie to kolejny zbędny gadżet
.. Nie będę niepotrzebnie wydawała pieniędzy. Jak okaże się że będzie potrzebny faktycznie to wtedy kupię
 
Haha opowiem co ja zrobiłam !!!
Cały czas próbowały mi przebić pęcherza ale twardy cholernie byl ,lekarz stwierdził że urodzę w czepku :D ale położna i tak starała się go za wszelką cenę przebić żeby było łatwiej rodzić ;/ i co nic na siłę ,kiedy mi przebijała kazała nie przec ale ja nie dałam rady i cała ta woda wyleciała pod ciśnieniem na nią hahaha zła cholernie na mnie musiała iść się przebrać , normalnie darmowy prysznic ;D

O rany niezle [emoji23][emoji23]ahh praca ich [emoji14][emoji14]
 
Już po, z małym wszystko ok, termin porodu pokrywa się idealnie z om, czyli 9 lipca. Ulżyło mi. Jedyne co to mam mało wód płodowych. Nie wiem co to znaczy, lekarz nie mówił że jest to powód do stresu, więc s nie stresuje. Zobaczymy co powie mój lekarz 17 maja. Mały waży 1838g więc nie już taki mały. Nastawiłam się na nagranie płytki w 4d i dupa. Nic nie było widać, nawet nie mam żadnego zdjęcia nadającego sie do ramki. Trochę się rozczarowałam. Myślałam że zobacz buzię i będę wiedziała jak wygląda a nie wiem nic, jedyne co widzieliśmy to dziurki w nosie od dołu i usta i muszę stwierdzić, że dziurki w nosie i usta ma jak M [emoji14] Potem wrzucę wszystkie inne wymiary :) pytałam też o orientacyjną wagę przy porodzie to powiedział że trudno przewidzieć bo zależy kiedy się urodzi ale jego zdaniem koło 3500g. Aaa i zapomniałam dodać że spędziliśmy tam godzinę bo wchodziliśmy 3 razy z nadzieją że mały się obróci [emoji14] przy ostatnim podejściu lekko się ruszył, że udało się obejrzeć brzuszek :) Coś czuję że będzie drugi M w mini wersji :D

Super, że wszystko ok [emoji106]
No i duży już chłopak, ładnie rośnie [emoji106][emoji16]
 
Jhhhhhhh tak fajnie was poczytac o bolach

Ja jrdnak mam termin cc 22/6 na 7:15

Bylam poznac porodowke i dr ktiry bedzue mnie asystowal
Nie jest za sn po cc gdzue minelo 15 mscy plus mojwiek 38[emoji29]
Tak wiec sn bye [emoji112]

Ah wazne ze zdrowe bedzie czyki cc 39 tc I czekamy[emoji7][emoji7]
Oj to szkoda, ze jednak Ci sie nie udalo sn. No ale, tak jak piszesz, najwazniejsze zdrowie malego i Twoje.
 
reklama
Do góry