reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
ja bylam tak zdolna, ze synkowi takim obcinaczem skorke przecielam i do dzis mam traume... kupilam te specjalne nozyczki a tego bede uzywac jak podrosnie :D
61eArofmcyL._SX522_.jpg
Ja nie obcinalam synowi paznokci jak był mały, robił to tata i teraz też to na niego zrzucę ;)
 
Gratulacje wizyt kobietki , probuje nadrobic piznoej
Ide do parku oststnio brak czasu wiecznie cos
Na szcxescie tescie 7/7[emoji23][emoji23]
 
Dzięki dziewczyny za wsparcie [emoji4] myślałam, że w szpitalu będę się tak nudzić, że szybko Was nadrobię, ale udało mi sie tylko z tym jednym wątkiem, pozostałe jeszcze czekają. A ja całymi dniami śpię, chyba faktycznie byłam bardzo przemęczona...
 
Mi motylek w ogóle mi się nie męski wydaje ;) córce bym jeszcze kupiła ale dla chłopaka jakoś nie bardzo :p
koleżanka, mi teraz namieszała, że obowiązkowo w foteliku musi być, żeby karku nie uszkodzić

Foteliki 0+ są już dostosowane do potrzeb noworodka i mają odpowiednią wkładkę podtrzymującą główkę. Gdyby takiej wkładki nie było to co innego, ale sama podusia motylek nic by nie dala bo jest prawie płaska i tak :) co do zakupu - ja bym celowo nie kupowała, ale mam już bo była razem z poduszka C dla mnie :)
 
A to ma jakiś wpływ? Bo mi lekarz mówi, że mam dużo wód, a ja piję ok 4l dziennie.
Myślę, że liniowo to się nie przekłada, ale jak ktoś jest odwodniony, to może się to przekładać na ilość wód - choć to tylko takie moje przypuszczenia.... [emoji15]
 
reklama
Do góry