reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Mi motylek w ogóle mi się nie męski wydaje ;) córce bym jeszcze kupiła ale dla chłopaka jakoś nie bardzo :p
koleżanka, mi teraz namieszała, że obowiązkowo w foteliku musi być, żeby karku nie uszkodzić
foteliki maja te wkladke dla niemowlat, myslisz ,ze nie starczy ? pewnie by napisali... mam wrazenie ,ze to tylko taki chwyt reklamowy zeby nastepny gadzet byl niezbedny ... :D
 
ja czekam na szafę dla juniora, ale podobno będzie w tym tygodniu [emoji14]
a prać zamierzam pod koniec miesiąca :) i tylko 56/62 68 wypiorę jak przyjdzie na to czas [emoji14]

a poduszka motylek jest konieczna czy zbyteczna?
Jak dla mnie taka poduszka jest zbędna, dla żadnego nie miałam i teraz też nie zamierzam
 
Jhhhhhhh tak fajnie was poczytac o bolach

Ja jrdnak mam termin cc 22/6 na 7:15

Bylam poznac porodowke i dr ktiry bedzue mnie asystowal
Nie jest za sn po cc gdzue minelo 15 mscy plus mojwiek 38[emoji29]
Tak wiec sn bye [emoji112]

Ah wazne ze zdrowe bedzie czyki cc 39 tc I czekamy[emoji7][emoji7]
Ahhh a jednak cc, no ale ważne że Franiu zdrowy a jak przyjdzie na świat to już drugorzedna sprawa :D
 
reklama
Do góry