reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
ja czekam na szafę dla juniora, ale podobno będzie w tym tygodniu [emoji14]
a prać zamierzam pod koniec miesiąca :) i tylko 56/62 68 wypiorę jak przyjdzie na to czas [emoji14]

a poduszka motylek jest konieczna czy zbyteczna?
Moim zdaniem zbyteczna. Ale chyba kupie taka dla mojej starszej do auta[emoji3]
 
Kinga odpocznij. Juz coraz ciezej i sil brak. A dzieciaki wytrzymaja to 3 miesiace bez dluzszych spacerow. Ja juz sie z mloda zbyt daleko nie zapuszczam. Trudno. Bedziemy potem spacerowac we trojke.
Właśnie chyba przeceniam swoje sily a jeszcze dzisiaj gorąco. I jeszcze przyniosłam siatkę z zakupami niby nie była aż taka ciężka ale jednak przesadziłam
 
No mi się dziś śniło, że zapomniałam kupić fotelik więc woziłam dziecko na krześle które wcisnęłam do samochodu....A potem biłam się z jakimiś ludźmi w barze bo nie chcieli mi sprzedac mojito. W domu rzucalam talerzami w Ł bo zapomniał mi kupić truskawek, a na koniec rzucałam ananasami w przejeżdżające samochody. Mam nadzieję, że będzie inaczej bo jeśli taka jest przyszłość to spedzę ją w więzieniu albo psychiatryku...
Mam nadzieję, że Twoje się sprawdzą :*
Myślałaś o tym, żeby spisywać swoje sny i wydać jako książkę? Dobra inwestycja by była ;)
 
Same parte może 20 min i po wszystkim 4 razy mocno pchałam i miękka ciepła kupa w postaci marceliny była na świecie

Od momentu odejścia wod do pełnego rozwarcia 3 godz

Jhhhhhhh tak fajnie was poczytac o bolach

Ja jrdnak mam termin cc 22/6 na 7:15

Bylam poznac porodowke i dr ktiry bedzue mnie asystowal
Nie jest za sn po cc gdzue minelo 15 mscy plus mojwiek 38[emoji29]
Tak wiec sn bye [emoji112]

Ah wazne ze zdrowe bedzie czyki cc 39 tc I czekamy[emoji7][emoji7]
 
U nas też gorąco, nigdzie nie planuje wychodzić i żyje na pół gwizdka... Czyli ciążowo ;)
Jutro na szczęście wizyta na 9 rano, może zdążę przed upalami. Pojadę w sukience i może sobie odpuszczę majtki :p Mimo, że to prenetalne 3 trymestru to pewnie lekarz będzie chciał szyjke sprawdzić.
 
Mi w 1 trymestrze non stop się sniło że krwawię, albo zaczynam rodzic w 10 tygodniu. Ja mam strasznie rozbudowane sny, od zawsze tak jest, ale nie wiem z czego to wynika. Czasami są tak realne, że po przebudzeniu boję się czy napewno to co tam widziałam nie działo się na prawdę. No ale ja mam też incydenty z lunatykowaniem. Jakaś taka dziwna jestem :D
Z krwawieniem też miałam, i potem rano bałam się iść do wc... [emoji33]
A potem śniło mi się, że zaczęłam rodzić w 28tc...
Na szczęście już 32tc leci, a sny okazały się tylko snami :)
 
reklama
Do góry