reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Już po, z małym wszystko ok, termin porodu pokrywa się idealnie z om, czyli 9 lipca. Ulżyło mi. Jedyne co to mam mało wód płodowych. Nie wiem co to znaczy, lekarz nie mówił że jest to powód do stresu, więc s nie stresuje. Zobaczymy co powie mój lekarz 17 maja. Mały waży 1838g więc nie już taki mały. Nastawiłam się na nagranie płytki w 4d i dupa. Nic nie było widać, nawet nie mam żadnego zdjęcia nadającego sie do ramki. Trochę się rozczarowałam. Myślałam że zobacz buzię i będę wiedziała jak wygląda a nie wiem nic, jedyne co widzieliśmy to dziurki w nosie od dołu i usta i muszę stwierdzić, że dziurki w nosie i usta ma jak M [emoji14] Potem wrzucę wszystkie inne wymiary :) pytałam też o orientacyjną wagę przy porodzie to powiedział że trudno przewidzieć bo zależy kiedy się urodzi ale jego zdaniem koło 3500g. Aaa i zapomniałam dodać że spędziliśmy tam godzinę bo wchodziliśmy 3 razy z nadzieją że mały się obróci [emoji14] przy ostatnim podejściu lekko się ruszył, że udało się obejrzeć brzuszek :) Coś czuję że będzie drugi M w mini wersji :D
Super , że wszystko dobrze [emoji16]
 
Z Jolą bym się nie odważyła [emoji1] ona już nawet toczyła walkę z agresywną kozą [emoji1][emoji1]
Oj tam raz mi sie zdarzyło :D

No mam nadzieję, że dotrwamy z tymi wodami chociaż do 37 tygodnia bo na ostatnich prenatalnych ilość wód była ok.
Olu, dziecko sobie na bieżąco produkuje wody, poprostu je wysikuje. Podczas usg Twój młody mógł sie opić wód a jeszcze się nie wysiusiał, nie martw się :)
 
Wrzucam wymiary małego jakby ktoś chciał porównać :)
IMG_20180507_125410.jpg
IMG_20180507_125351.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180507_125410.jpg
    IMG_20180507_125410.jpg
    259 KB · Wyświetleń: 323
  • IMG_20180507_125351.jpg
    IMG_20180507_125351.jpg
    212,9 KB · Wyświetleń: 328
reklama
Do góry