reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Super! Co do wód ja miałam malowodzie w obu ciazach, w pierwszej nic nie robili, w drugiej musialam miec wywolywany porod w 38 t. A do wagi to mialabys idealnego bobasa z 3500 :)
No mam nadzieję, że dotrwamy z tymi wodami chociaż do 37 tygodnia bo na ostatnich prenatalnych ilość wód była ok.

wow tez bym chciala 60 :D

z wodami beda obserwowac , czesto nadrabiaja a nawet jesli nie to nic strasznego , maly juz glowka w dol ? jak malo wod ciezej sie obrocic ... ja mialam malo w 1ciazy pod koniec ,raz bylo malo drugi raz znosnie i w sumie dojechalam do konca, a znajoma miala malo od poczatku , maly brzuszek ale donosila bez problemu zdrowe dziecko...
wage ma fajna i najwazniejsze, ze wszystko ok !
Moj chyba dzien mlodszy od twojego :D
Tak mały jest już dawno główka w dół, z tego co pamiętam to już w 19 tygodniu na połówkowych tak był ułożony, oczywiście nie wiem czy się nie obrócił w międzyczasie.
Na połówkowych ilość wód była ok.

Ola super, ze mlody zdrowy! Ale juz duzy[emoji3] Zblizaja sie te nasze dzieciaczki do 2 kilo[emoji3]
Szkoda tego nagrania, maly uparciuszek rosnie[emoji6]
Już jakoś to nagranie przeżyje, szkoda mi tylko, że nawet jednego zdjęcia nie mam w 3d. Bardzo liczyłam na zdjęcie buźki a tu dupa :/ Ale najważniejsze, że zdrowy.

To fajny już chłopczyk, niedługo 2 kg! Ja na ostatnim tez tylko usta i nosek podejrzałam, wyżej nie chciał pokazać, ale już to jest kropka w kropkę mój mąż...:)
Myślę że na wizycie 17 maja będzie już 2 kg przekroczone :) Muszę zapytać gina o te wody bo trochę nie daje mi to spokoju.

Nooo super gratulacje mi tez powiedział wagę jeżeli urodzi się w terminie

Super waga juz!

Nasz mały na każdym usg pokazuje jajka i stopy .. nie wiem po kim taki bezwstydny [emoji23]
Młody oprócz dziurek w nosie i ust pokazał przez chwilę stopę i worek [emoji85] bezwstydnik mały :D Nie ma wątpliwości, że będzie synek :)

To jednak drobniejsze dziewczynki :) super, że wszystko ok :)
 
reklama
No mam nadzieję, że dotrwamy z tymi wodami chociaż do 37 tygodnia bo na ostatnich prenatalnych ilość wód była ok.


Tak mały jest już dawno główka w dół, z tego co pamiętam to już w 19 tygodniu na połówkowych tak był ułożony, oczywiście nie wiem czy się nie obrócił w międzyczasie.
Na połówkowych ilość wód była ok.


Już jakoś to nagranie przeżyje, szkoda mi tylko, że nawet jednego zdjęcia nie mam w 3d. Bardzo liczyłam na zdjęcie buźki a tu dupa :/ Ale najważniejsze, że zdrowy.


Myślę że na wizycie 17 maja będzie już 2 kg przekroczone :) Muszę zapytać gina o te wody bo trochę nie daje mi to spokoju.


Młody oprócz dziurek w nosie i ust pokazał przez chwilę stopę i worek [emoji85] bezwstydnik mały :D Nie ma wątpliwości, że będzie synek :)


To jednak drobniejsze dziewczynki :) super, że wszystko ok :)
No nie wszystkie dziewczynki drobniejsze[emoji6]
 
Chyba tyle co to nie, pije 1,5l wody, do tego kubek rumianku i czasem coś jeszcze wypije, ale max będzie ze 2l.

W poprzedniej ciąży miałam na jedyn usg mało wód... wysłali mnie na kontrole do szpitala. Ktg usg i diagnoza ze wszystko jest dobrze. Mała musiała wypić wody a jeszcze ich nie wysikac i stad takie zamieszanie. Pewnie twój lekarz sprawdzi ci na wizycie

Ilość pitych napoi podobno nie wpływa na ilość wód ale wiadomo im więcej się pije generalnie tym lepiej.
 
Gratuluję udanych wizyt, ale juz duże są te nasze maluszki [emoji4]
Ja już po ktg, skurczy na szczęście brak, brzuch już mniej boli i chyba jestem coraz spokojniejsza, że to wszystko się uspokoi i Kacper grzecznie poczeka na swój termin
Swietnie, ze ktg czyste. Czyli wszystko bedzie wiadomo jutro?
 
Powodzenia ola


Mam takie przemyślenia z rana[emoji23]
W ciazy Jak w snach coś się śni to w rzeczywistości jest inaczej??
Bo mi się śniło ze urodziłam i byłam tak chuda szczupła brzuch nogi i takie szczęście ze mnie tryskało i tak mysle nad tym skoro w śnie byłam tap madel to w rzeczywistości nie schudnę po porodzie [emoji23][emoji23][emoji23]

Pocieszcie mnie jakos
W rzeczywistości nie będzie to z automatu zaraz po porodzie, ale kilka tygodni później, tak że 4 ;)
 
Powodzenia ola


Mam takie przemyślenia z rana[emoji23]
W ciazy Jak w snach coś się śni to w rzeczywistości jest inaczej??
Bo mi się śniło ze urodziłam i byłam tak chuda szczupła brzuch nogi i takie szczęście ze mnie tryskało i tak mysle nad tym skoro w śnie byłam tap madel to w rzeczywistości nie schudnę po porodzie [emoji23][emoji23][emoji23]

Pocieszcie mnie jakos
Schudniesz, na pewno.
Sama opieka nad dzieckiem Cię wyszczupli ze zbędnych kilogramów.
 
reklama
Do góry