reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Kurde pojechaliśmy do tej Łodzi. I ładując swoje dupsko do auta mówię do Ł "jesteś pewien, że to auto nadal tam jest? może zadzwońmy jeszcze się upewnić" On że jest pewny i nie trzeba dzwonić skoro ogłoszenie cały czas wisi na otomoto. Dojechalismy i co? Auto sprzedane 5 dni temu ale zapomnieli ogłoszenie zdjać. Miałam ochotę zabić ludzi w tym salonie i oczywiście Ł. Przez całą drogę powrotną powiedziałam tylko "a, nie mówiłam?". Próbował mnie udobruchać mcflurry ale sie nie dałam i nadal jestem wściekła jak osa, że tyle czasu zmarnowane
Ech, faceci...
Ale O już przywykł, że jak mówię, czy jest czegoś pewien, to się upewnia/weryfikuje, żeby nie słuchać "a nie mówiłam" [emoji6] [emoji23]
 
reklama
No wlasnie nic nie zamierzają... normalnie jak jest krótsza niż 2 to zakładają... pobrali mi krw, wymaz, żeby sprawdzic czy wszystko ok, czekam na wyniki badan. Ale ogolnie wychodza tu z zalozenia, ze najpierw trzeba spróbować to opanować leżeniem i może ich ingerencja nie będzie potrzebna...

Trzymam kciuki za wyniki [emoji110]
No i żeby szyjka się wydłużyła [emoji110][emoji110][emoji110]
 
Już po, z małym wszystko ok, termin porodu pokrywa się idealnie z om, czyli 9 lipca. Ulżyło mi. Jedyne co to mam mało wód płodowych. Nie wiem co to znaczy, lekarz nie mówił że jest to powód do stresu, więc s nie stresuje. Zobaczymy co powie mój lekarz 17 maja. Mały waży 1838g więc nie już taki mały. Nastawiłam się na nagranie płytki w 4d i dupa. Nic nie było widać, nawet nie mam żadnego zdjęcia nadającego sie do ramki. Trochę się rozczarowałam. Myślałam że zobacz buzię i będę wiedziała jak wygląda a nie wiem nic, jedyne co widzieliśmy to dziurki w nosie od dołu i usta i muszę stwierdzić, że dziurki w nosie i usta ma jak M :p Potem wrzucę wszystkie inne wymiary :) pytałam też o orientacyjną wagę przy porodzie to powiedział że trudno przewidzieć bo zależy kiedy się urodzi ale jego zdaniem koło 3500g. Aaa i zapomniałam dodać że spędziliśmy tam godzinę bo wchodziliśmy 3 razy z nadzieją że mały się obróci :p przy ostatnim podejściu lekko się ruszył, że udało się obejrzeć brzuszek :) Coś czuję że będzie drugi M w mini wersji :D
 

Załączniki

  • 15256886715901990538489.jpg
    15256886715901990538489.jpg
    793,1 KB · Wyświetleń: 72
Heja!
Trzymam kciuki za dziesiejsze wizyty i czekam na same dobre wieści! :)
Ja nie wiem czy na ip sie nie przejadę z tymi moimi bólami brzucha. Wezmę ciepły prysznic, łyknęłam nospę i czekam na efekty. Jak nie będzie to jadę bo już serio się martwię
Mam nadzieje, ze juz przeszlo i jest ok!
 
Już po, z małym wszystko ok, termin porodu pokrywa się idealnie z om, czyli 9 lipca. Ulżyło mi. Jedyne co to mam mało wód płodowych. Nie wiem co to znaczy, lekarz nie mówił że jest to powód do stresu, więc s nie stresuje. Zobaczymy co powie mój lekarz 17 maja. Mały waży 1838g więc nie już taki mały. Nastawiłam się na nagranie płytki w 4d i dupa. Nic nie było widać, nawet nie mam żadnego zdjęcia nadającego sie do ramki. Trochę się rozczarowałam. Myślałam że zobacz buzię i będę wiedziała jak wygląda a nie wiem nic, jedyne co widzieliśmy to dziurki w nosie od dołu i usta i muszę stwierdzić, że dziurki w nosie i usta ma jak M :p Potem wrzucę wszystkie inne wymiary :) pytałam też o orientacyjną wagę przy porodzie to powiedział że trudno przewidzieć bo zależy kiedy się urodzi ale jego zdaniem koło 3500g. Aaa i zapomniałam dodać że spędziliśmy tam godzinę bo wchodziliśmy 3 razy z nadzieją że mały się obróci :p przy ostatnim podejściu lekko się ruszył, że udało się obejrzeć brzuszek :) Coś czuję że będzie drugi M w mini wersji :D
Super, że wszystko ok
 
Oby Wam dziewczyny te skurcze ustąpiły
Mnie tak Mały wczoraj skopał po pępku, że dalej mnie boli :(

Popatrzcie proszę po raz kolejny na listę tego co mam. Bo ja już głupieję :( na pewno śpioszki z 56 muszę dokupić. Rozmiar 68 zostawię chyba już na potem, chyba, że się coś ekstra by się trafiło.
Ja bym kilka tych body na krotki rekaw na 62 jeszcze dokupila. Tzn. ze 2-4 szt.
 
Ja po wizycie, wszystko ok, poza tym, że mam infekcję, ale to już sama zauważyłam.
Wyczekałam się, bo drugi lekarz nie przyszedł i mój przyjmował też ciężarne tamtego.
Ważę równiutkie 60 kilo, USG mam dopiero 22go.
O jejku kiedy to było 60kg[emoji23] super, że z dzidzia wszystko dobrze[emoji110]
 
reklama
Do góry