reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ja po wizycie, wszystko ok, poza tym, że mam infekcję, ale to już sama zauważyłam.
Wyczekałam się, bo drugi lekarz nie przyszedł i mój przyjmował też ciężarne tamtego.
Ważę równiutkie 60 kilo, USG mam dopiero 22go.
wow tez bym chciala 60 :D
Już po, z małym wszystko ok, termin porodu pokrywa się idealnie z om, czyli 9 lipca. Ulżyło mi. Jedyne co to mam mało wód płodowych. Nie wiem co to znaczy, lekarz nie mówił że jest to powód do stresu, więc s nie stresuje. Zobaczymy co powie mój lekarz 17 maja. Mały waży 1838g więc nie już taki mały. Nastawiłam się na nagranie płytki w 4d i dupa. Nic nie było widać, nawet nie mam żadnego zdjęcia nadającego sie do ramki. Trochę się rozczarowałam. Myślałam że zobacz buzię i będę wiedziała jak wygląda a nie wiem nic, jedyne co widzieliśmy to dziurki w nosie od dołu i usta i muszę stwierdzić, że dziurki w nosie i usta ma jak M :p Potem wrzucę wszystkie inne wymiary :) pytałam też o orientacyjną wagę przy porodzie to powiedział że trudno przewidzieć bo zależy kiedy się urodzi ale jego zdaniem koło 3500g. Aaa i zapomniałam dodać że spędziliśmy tam godzinę bo wchodziliśmy 3 razy z nadzieją że mały się obróci :p przy ostatnim podejściu lekko się ruszył, że udało się obejrzeć brzuszek :) Coś czuję że będzie drugi M w mini wersji :D
z wodami beda obserwowac , czesto nadrabiaja a nawet jesli nie to nic strasznego , maly juz glowka w dol ? jak malo wod ciezej sie obrocic ... ja mialam malo w 1ciazy pod koniec ,raz bylo malo drugi raz znosnie i w sumie dojechalam do konca, a znajoma miala malo od poczatku , maly brzuszek ale donosila bez problemu zdrowe dziecko...
wage ma fajna i najwazniejsze, ze wszystko ok !
Moj chyba dzien mlodszy od twojego :D
 
reklama
Powodzenia ola


Mam takie przemyślenia z rana[emoji23]
W ciazy Jak w snach coś się śni to w rzeczywistości jest inaczej??
Bo mi się śniło ze urodziłam i byłam tak chuda szczupła brzuch nogi i takie szczęście ze mnie tryskało i tak mysle nad tym skoro w śnie byłam tap madel to w rzeczywistości nie schudnę po porodzie [emoji23][emoji23][emoji23]

Pocieszcie mnie jakos
To z tym na odwrot to nie tylko w ciazy, a w ogole. Ale sa tez sny prorocze i to byl na pewno jeden z nich[emoji3]
 
Ufff zamówiłam w aptece internetowej już prawie wszystko dla Maksia i dla siebie do szpitala :) została mi do kupienia dla siebie koszula do karmienia i stanik ;) a dla niego łóżeczko przewijak wózek wanienka, ale to też już na dniach kupię ;)
Mnie został stanik, ale i tak cały czas się zastanawiam, jaki rozmiar... [emoji15]
 
Ja po wizycie, wszystko ok, poza tym, że mam infekcję, ale to już sama zauważyłam.
Wyczekałam się, bo drugi lekarz nie przyszedł i mój przyjmował też ciężarne tamtego.
Ważę równiutkie 60 kilo, USG mam dopiero 22go.
Super, ze wszystko dobrze! Oby infekcja szybko przeszla!
 
Dziewczyny dziś w nocy poderwalam się szybko z lozka i tak mnie w pwchwinie zabolało że myslalam że cos sie tam zerwał :/ dziś tez trochę bolało: ( dobrze ze jutro wizyta to się wyspowiadam
Bolą Was te sciegna w pachwinie normalnie ciężko się wyprostować?
Czasami ciągną jak długo siedzę, ale nie jakoś bardzo
 
reklama
Już po, z małym wszystko ok, termin porodu pokrywa się idealnie z om, czyli 9 lipca. Ulżyło mi. Jedyne co to mam mało wód płodowych. Nie wiem co to znaczy, lekarz nie mówił że jest to powód do stresu, więc s nie stresuje. Zobaczymy co powie mój lekarz 17 maja. Mały waży 1838g więc nie już taki mały. Nastawiłam się na nagranie płytki w 4d i dupa. Nic nie było widać, nawet nie mam żadnego zdjęcia nadającego sie do ramki. Trochę się rozczarowałam. Myślałam że zobacz buzię i będę wiedziała jak wygląda a nie wiem nic, jedyne co widzieliśmy to dziurki w nosie od dołu i usta i muszę stwierdzić, że dziurki w nosie i usta ma jak M [emoji14] Potem wrzucę wszystkie inne wymiary :) pytałam też o orientacyjną wagę przy porodzie to powiedział że trudno przewidzieć bo zależy kiedy się urodzi ale jego zdaniem koło 3500g. Aaa i zapomniałam dodać że spędziliśmy tam godzinę bo wchodziliśmy 3 razy z nadzieją że mały się obróci [emoji14] przy ostatnim podejściu lekko się ruszył, że udało się obejrzeć brzuszek :) Coś czuję że będzie drugi M w mini wersji :D
Ola super, ze mlody zdrowy! Ale juz duzy[emoji3] Zblizaja sie te nasze dzieciaczki do 2 kilo[emoji3]
Szkoda tego nagrania, maly uparciuszek rosnie[emoji6]
 
Do góry