reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Dzień dobry :)

Ja się spakowałam w czwartek ale jeszcze trochę mi brakuje rzeczy i już się nie mieszczę do torby [emoji14] chyba muszę poszukać jakiejś innej. U mnie dla małego trzeba mieć tylko 2 pieluszki tetrowe, paczkę jednorazowych, chusteczki nawilżające i krem pielęgnacyjny i właśnie co znaczy krem pielęgnacyjny? Taki normalny krem?


Ooo nie pomyślałam o suszarce [emoji14]


Mam nadzieję że chcica zaspokojona :D
Ja chyba w tym tygodniu zacznę prać i prasować.... Bo po przeprowadzce czarno to widzę.... [emoji15]
 
reklama
Witam się z rana :) dzisiaj już 31 t 1 d jutro 3 prenatalne a wizyta normalna za 10 dni. Poszalalam z zakupami z rana, oczywiście allegro, wczoraj K. już kupił komode i regał także wszystko musi poskładać a ja będę miała co układać ;) Zaczęłam pakować kosmetyczke na pobyt w szpitalu.
Musze jeszcze kupić torbę na rzeczy Stasia.
Sporo leżę, odpoczywam... Od najmniejszego wysiłku mam zadyszke i plecy mnie potrafią konkretnie boleć, więc organizm dyktuje tryb życia...
 
Witam, dawno mnie tutaj nie było, ciągłe problemy i związany z tym brak czasu... Ale od kilku dni jestem w szpitalu w związku ze skracającą się szyjką i rozwarciem. Więc teraz mam czas, by nadrobić co tam się działo u Was przez ten miesiąc jak mnie nie było...
Miłej niedzieli Wam życzę :)
Trzymam kciuki, żeby szyjka się uspokoiła, i żebyś jak najdłużej została w dwupaku [emoji110][emoji110][emoji110]
 
Skoro lody to lekarstwo to pójdę za Twoim przykładem i też jakiegoś przekąszę [emoji1]
Ja jestem zdania, że powinno być jakies dofinansowanie dla kobiet w ciąży specjalnie na lody jako lekarstwo na całe zło tego świata i wszelkie ciążowe dolegliwości :D

Witam się z rana :) dzisiaj już 31 t 1 d jutro 3 prenatalne a wizyta normalna za 10 dni. Poszalalam z zakupami z rana, oczywiście allegro, wczoraj K. już kupił komode i regał także wszystko musi poskładać a ja będę miała co układać ;) Zaczęłam pakować kosmetyczke na pobyt w szpitalu.
Musze jeszcze kupić torbę na rzeczy Stasia.
Sporo leżę, odpoczywam... Od najmniejszego wysiłku mam zadyszke i plecy mnie potrafią konkretnie boleć, więc organizm dyktuje tryb życia...
My wczoraj zrobiliśmy przemeblowanie w pokoju Naszego Stasia i skręcilismy przewijak. Już sobie tam nawet pampersy, chusteczki itp poukładałam. I ja też już bardziej leżąca niż aktywna. Nawet na zakupy juz sama nie chodzę
 
reklama
Do góry