reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ja jestem zdania, że powinno być jakies dofinansowanie dla kobiet w ciąży specjalnie na lody jako lekarstwo na całe zło tego świata i wszelkie ciążowe dolegliwości :D


My wczoraj zrobiliśmy przemeblowanie w pokoju Naszego Stasia i skręcilismy przewijak. Już sobie tam nawet pampersy, chusteczki itp poukładałam. I ja też już bardziej leżąca niż aktywna. Nawet na zakupy juz sama nie chodzę
Podpisuję się pod tym [emoji1][emoji1][emoji1]
 
reklama
Powodzenia ola


Mam takie przemyślenia z rana[emoji23]
W ciazy Jak w snach coś się śni to w rzeczywistości jest inaczej??
Bo mi się śniło ze urodziłam i byłam tak chuda szczupła brzuch nogi i takie szczęście ze mnie tryskało i tak mysle nad tym skoro w śnie byłam tap madel to w rzeczywistości nie schudnę po porodzie [emoji23][emoji23][emoji23]

Pocieszcie mnie jakos
 
Powodzenia ola


Mam takie przemyślenia z rana[emoji23]
W ciazy Jak w snach coś się śni to w rzeczywistości jest inaczej??
Bo mi się śniło ze urodziłam i byłam tak chuda szczupła brzuch nogi i takie szczęście ze mnie tryskało i tak mysle nad tym skoro w śnie byłam tap madel to w rzeczywistości nie schudnę po porodzie [emoji23][emoji23][emoji23]

Pocieszcie mnie jakos
Karla sny to nasza podświadomość nasze pragnienia i obawy [emoji6] zapewne to twoje pragnienie a ja z całego serducha życzę każdej spełniania takich pragnień po porodzie [emoji16][emoji14] razem nam będzie łatwiej, w kupie siła [emoji123][emoji123][emoji123][emoji123][emoji123]
 
Powodzenia ola


Mam takie przemyślenia z rana[emoji23]
W ciazy Jak w snach coś się śni to w rzeczywistości jest inaczej??
Bo mi się śniło ze urodziłam i byłam tak chuda szczupła brzuch nogi i takie szczęście ze mnie tryskało i tak mysle nad tym skoro w śnie byłam tap madel to w rzeczywistości nie schudnę po porodzie [emoji23][emoji23][emoji23]

Pocieszcie mnie jakos
No mi się dziś śniło, że zapomniałam kupić fotelik więc woziłam dziecko na krześle które wcisnęłam do samochodu....A potem biłam się z jakimiś ludźmi w barze bo nie chcieli mi sprzedac mojito. W domu rzucalam talerzami w Ł bo zapomniał mi kupić truskawek, a na koniec rzucałam ananasami w przejeżdżające samochody. Mam nadzieję, że będzie inaczej bo jeśli taka jest przyszłość to spedzę ją w więzieniu albo psychiatryku...
Mam nadzieję, że Twoje się sprawdzą :*
 
Dobre te Wasze sny :) fabuła na film. Ja coś mało śnie w tej ciąży, jakoś w I trymestrze miałam sporo snów a teraz nic sobie nie przypominam...
 
Dobre te Wasze sny :) fabuła na film. Ja coś mało śnie w tej ciąży, jakoś w I trymestrze miałam sporo snów a teraz nic sobie nie przypominam...
Mi w 1 trymestrze non stop się sniło że krwawię, albo zaczynam rodzic w 10 tygodniu. Ja mam strasznie rozbudowane sny, od zawsze tak jest, ale nie wiem z czego to wynika. Czasami są tak realne, że po przebudzeniu boję się czy napewno to co tam widziałam nie działo się na prawdę. No ale ja mam też incydenty z lunatykowaniem. Jakaś taka dziwna jestem :D
 
reklama
31+0 :)
_20180507_121123.JPG
 

Załączniki

  • _20180507_121123.JPG
    _20180507_121123.JPG
    53,8 KB · Wyświetleń: 275
Do góry