reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Witam...!

Powodzenia na wizytach dziewczyny, @olaaa7 nie denerwuj się tak..! Będzie ok :*

Witam!
To czekamy na same dobre wiesci wizytowe dzis !
JustMe najlepsze zyczenia z okazji urodzin synka i rocznicy porodu, mam nadzieje, ze dzis zdrowy ...
Oliwka, trzymaj sie mocno i odezwij jak bedziesz miala ochote...

Dziękuję Kochana..! No niestety, rano stwierdził mało kiedy mi ściemnia, więc NAPRAWDĘ jeszcze go boli brzuch i stwierdziłam że skoro i tak zostaję w domu, plus ma dzisiaj urodziny i nawet cukierki nie przekonują go do pójścia do szkoły, to niech zostanie...

Arbuzzz mmmmm pycha ,ciekawe czy ja mogę musze sprawdzić :D

Ja też mam fazę na arbuza! Arbuz i truskawki...!!

Heja!
Trzymam kciuki za dziesiejsze wizyty i czekam na same dobre wieści! :)
Ja nie wiem czy na ip sie nie przejadę z tymi moimi bólami brzucha. Wezmę ciepły prysznic, łyknęłam nospę i czekam na efekty. Jak nie będzie to jadę bo już serio się martwię

Kurcze, pewnie coś się rozciąga... ale lepiej jedź się upewnić czy wszystko ok, inaczej zaraz skoczy Ci ciśnienie i i tak będzie źle..
 
reklama
Witam...!

Powodzenia na wizytach dziewczyny, @olaaa7 nie denerwuj się tak..! Będzie ok :*



Dziękuję Kochana..! No niestety, rano stwierdził mało kiedy mi ściemnia, więc NAPRAWDĘ jeszcze go boli brzuch i stwierdziłam że skoro i tak zostaję w domu, plus ma dzisiaj urodziny i nawet cukierki nie przekonują go do pójścia do szkoły, to niech zostanie...



Ja też mam fazę na arbuza! Arbuz i truskawki...!!



Kurcze, pewnie coś się rozciąga... ale lepiej jedź się upewnić czy wszystko ok, inaczej zaraz skoczy Ci ciśnienie i i tak będzie źle..
No raczej dobrze nie jest jest jeszcze, szczeglnie, ze wieczorem mial jeszcze podwyzszona temperature ...
 
@Karla88 właśnie widziałam na allegro te wanienki i spoko są?? Może od razu od jednego sprzedawcy wezmę przewijak :) łóżeczka też widziałam na Olx za grosze ale nie raz też nie są drogie na allegro już nowe.. A co do wózka... Najbardziej przerażają mnie ceny.. jeszcze tyle dla małego a skąd na to wszystko.. A gdzie reszta do mieszkania :/
Ja na szczęście te najdroższe rzeczy już mam, zostały jakieś pierdołki ale i tak trzeba na nie koło 500zł...
 
reklama
jest godzina 00:17 a my się właśnie ładujemy do auta i jedziemy na stację benzynową bo mi się strasznie chce jeżyków. Nie wiem dlaczego bo nienawidzę rodzynek, i wgl słodyczy sklepowych już dłuuugo nie jadłam. Ale muszę je miec bo się udławię własną śliną!
I jak, języki zaspokoiły apetyt? [emoji6]
 
Do góry