reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Witajcie[emoji5]
W koncu sie ten dlugi weekend skonczyl i moge sie rano polozyc w spokoju[emoji3]

Zycze milego dnia i powodzenia na wizytach i prenatalnych! Duzo ich dzisiaj. Ja mam wizyte na 17.30[emoji3]
Wiem co czujesz XD Też się właśnie przebrałam w luźne gacie i wskakuję do łóżka ;) Po tym tygodniu wolnego mam dość wszystiego :)

Kciuki za wizyty!
 
Hej dziewczyny!

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty!!
Ja dzis na zakupy wybywam, postanowilam za waszym przykladem spakowac torbe do szpitala. Takze mam kilka rzeczy do kupienia, bo doslownie nic nie mam.
 
Heja!
Trzymam kciuki za dziesiejsze wizyty i czekam na same dobre wieści! :)
Ja nie wiem czy na ip sie nie przejadę z tymi moimi bólami brzucha. Wezmę ciepły prysznic, łyknęłam nospę i czekam na efekty. Jak nie będzie to jadę bo już serio się martwię

Moze warto jechac, bedziesz spokojniejsza. Trzymam kciuki!
 
Oby Wam dziewczyny te skurcze ustąpiły
Mnie tak Mały wczoraj skopał po pępku, że dalej mnie boli :(

Popatrzcie proszę po raz kolejny na listę tego co mam. Bo ja już głupieję :( na pewno śpioszki z 56 muszę dokupić. Rozmiar 68 zostawię chyba już na potem, chyba, że się coś ekstra by się trafiło.
Zaszalałaś z ilością body z długim rękawem na 62 :D
 
Dziewczyny myślicie że lekarz na prenatalnych będzie w stanie określić orientacyjną wagę małego przy porodzie? Ciekawe ile dziś będzie ważył, wg jednej aplikacji około 1800g.
 
Oby Wam dziewczyny te skurcze ustąpiły
Mnie tak Mały wczoraj skopał po pępku, że dalej mnie boli :(

Popatrzcie proszę po raz kolejny na listę tego co mam. Bo ja już głupieję :( na pewno śpioszki z 56 muszę dokupić. Rozmiar 68 zostawię chyba już na potem, chyba, że się coś ekstra by się trafiło.

Kochana troche tego masz ;)
Ja mam po 6 sztuk z body krotkim i dlugim rękawem, legginsów/polspiochow i pajacykow. Gdzies wyczytalam ze po 6 z kazdego rozmiaru powinno byc ok, jesli bedzie trzeba to mam galerie 5min od domu i bede dokupowac na bierzaco:)
 
Oby Wam dziewczyny te skurcze ustąpiły
Mnie tak Mały wczoraj skopał po pępku, że dalej mnie boli :(

Popatrzcie proszę po raz kolejny na listę tego co mam. Bo ja już głupieję :( na pewno śpioszki z 56 muszę dokupić. Rozmiar 68 zostawię chyba już na potem, chyba, że się coś ekstra by się trafiło.
Muszę też sobie sprawdzić ile czego mam ,bo wszystko w szufladzie i później okaże się że nie mam najpotrzebniejszego ;D
 
reklama
Heja!
Trzymam kciuki za dziesiejsze wizyty i czekam na same dobre wieści! :)
Ja nie wiem czy na ip sie nie przejadę z tymi moimi bólami brzucha. Wezmę ciepły prysznic, łyknęłam nospę i czekam na efekty. Jak nie będzie to jadę bo już serio się martwię
Jedź jedz nie ma co się zamartwiac[emoji8] [emoji8]
 
Do góry