reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Ja musze powoli też z "kosmetycznych" zacząć coś kupować ale szczerze??? Nie wiem czego ja potrzebuje nawet do szpitala... Jestem rozwalona przez ten remont... Na końcu zostanę bez gaci :o
No gacie ważna rzecz. Ja mam gdzieś schowane z poprzedniej ciąży swoje wielorazowe siateczkowe. Tylko gdzie?? Się okaże że też będę bez
 
No gdyby nie ciąża, to właśnie byśmy zaczynali wracać finansowo do normalności i wracać do równowagi, a tak, zamiast czasu na budowanie na spokojnie na nowo, jest sporo nowych problemów.
Kurcze no ale, tak jak dziewczyny pisza, dziecka sobie sana nie zrobilas. To teraz wypadaloby przejsc przez to razem. U nas tez wiecznie kasy brak i problemy przez to, wiec rozumiem[emoji53] Tylko z ta ciaza nie moge pojac, tak jak by Cie winil[emoji53]
 
Anita podziwiam !!! Naprawdę

Mysle ze organizacyjnie da się wszystko ułożyć tylko trzeba zacząć skreślać z listy już po kolei rzeczy !!
A facet.. nie mam słów ale może ułoży się po porodzie czasem trzeba zawalczyć
 
reklama
jest godzina 00:17 a my się właśnie ładujemy do auta i jedziemy na stację benzynową bo mi się strasznie chce jeżyków. Nie wiem dlaczego bo nienawidzę rodzynek, i wgl słodyczy sklepowych już dłuuugo nie jadłam. Ale muszę je miec bo się udławię własną śliną!
 
Do góry