reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Kurcze, dużo sobie wzięłaś na głowę w tej końcówce... na pewno będziesz miała satysfakcję jak ogarniesz, ale żebyś dała rade w ogóle dotrwać...! [emoji33][emoji33] Najgorzej, ze jak napisałaś ze związkiem średnio [emoji53] bo jednak w takich chwilach facet to duże oparcie.. M. Pomimo choroby jednak nie daje mi powodów do martwienia się i mimo wszystko staramy się jakoś optymistycznie patrzeć... kochana teraz z opcjami awaryjnym najtrudniej niestety :( taki średni moment na wymyślenie czegoś mądrego...
Kurcze, całą ciążę tak tyram i już powoli przestaję mieć energię. Właśnie mi się zaczęły projekty przesuwać i sobie przypomniałam, że poprzednio rodziłam 3 tyg przed terminem, więc tego czas jeszcze mniej realnie może być. No i niestety, liczę się z tym, że mogę zostać sama z dwójką maluchów, a że w związku się sypie między innymi przez tę nieplanowaną ciąże, to nawet nie próbuję oczekiwać wsparcia.
 
reklama
Btw, macie jakiś sprawdzony sklep meblowy, który ma fajne kanapy? Szukam narożnika i jakoś nie mogę trafić na nic fajnego.
 
Kurcze, całą ciążę tak tyram i już powoli przestaję mieć energię. Właśnie mi się zaczęły projekty przesuwać i sobie przypomniałam, że poprzednio rodziłam 3 tyg przed terminem, więc tego czas jeszcze mniej realnie może być. No i niestety, liczę się z tym, że mogę zostać sama z dwójką maluchów, a że w związku się sypie między innymi przez tę nieplanowaną ciąże, to nawet nie próbuję oczekiwać wsparcia.
kurcze... nieplanowana chyba przez oboje nie ? u mnie tez tak ale odpowiedzialnosc wspolna...
 
Aga, a nie da się połączyć tego czekoladowego placka z orzechowym? Jeden taki, drugi taki i czymś przełożyć? :) Chyba że to zupełnie inne rodzaje ciasta są..?
Może zrób pasta al forno- tak jak lasagne, ale z makaronem zapiekaną?
połączyć się nie da, bo ciasto zupełnie inne, ale coś wymyślę...
Ale pasta al forno to super pomysł - O na pewno się ucieszy ;)
Dzięki za pomysł [emoji8]

Muszę iść do kuchni, ale chwilowo ciężko... :(
Zszyłam torbę, została tylko lamówka do przyszycia jutro, ale musiałam się położyć, i usnęłam.. I nie umiem się zebrać.... [emoji15]
 
reklama
Btw, macie jakiś sprawdzony sklep meblowy, który ma fajne kanapy? Szukam narożnika i jakoś nie mogę trafić na nic fajnego.
Niestety...
Mam bardzo dobrą i sprawdzoną firmę, robią na zamówienie, ceny bardzo fajne, poprzedni narożnik wytrzymał kilkanaście lat, mechanizm składania itd nie do zdarcia, część rodziny też tam kupiła, i wszyscy zadowoleni, ale firma dość lokalna.... Jak O wróci, to zapytam, czy kojarzy, żeby mieli stronę i sprzedawali też na odległość, bo Śląsk to jednak zdecydowanie nie twoja działka..... [emoji15]
 
Do góry