reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ja myślałam że mnie przewróci na leżaku :D dobrze że waga ciężka :)
Ale fakt gorąco wgonilam młodego do domu bo czerwony strasznie się zrobił niech ochłonię bo strasznie szalał
 
reklama
Ale przecież tego nie da się tak naprawdę sprawdzić czy są czy ich nie ma... Bo często podczas badań nie wychodzi a i można ich nie czuć...więc skąd wiedzieć czy mam czy nie? W marcu siostra mogla już zalapac bo ona ma od córki swojego szwagra , która była u nich w marcu( bo u niej wyszlo)... A siostra w ten weekend u siebie zobaczyła.... Rodzinna mi ten lek przepisała mówiąc, że te leki nie przechodzą do krwioobiegu tylko prosto do jelita... Ale, że nie badane na ciezarnych... A ja nie chce by dziecko zalapalo... A skoro lekarze mówią, że mozna...Tobie lekarz zabronił? Bo mi dwóch ginekologow pozwoliło choć pisałam, że ja u siebie nie widziałam, ale jest szansa, że mam

Ja nie wierze do konca lekarzom i farmaceutom,a tylko producentowi. Jesli pisze na ulotce ,ze nie wolno albo nie wskazane albo nie ma badan to nie ruszam. Z reszta nie pamietam kiedy cos kupowalam z apteki.
50 % ludzi jest nosicielami a nie zdaja sobie tego sprawy.
Probuj niwelowac poprzez domowe sposoby. Jesli ich nie masz to nie zaszkodzisz sobie naturalnymi rzeczami ,a tym bardziej dziecku.
 
Honey, I'm home!
Wracam :D Komputer naprawiony, nawet nie widać tak bardzo że troszkę się palił :D
Matko dziewczyny sapię jak lokomotywa, gdzie nie pójde to tak mi się tyłek poci, że sprawdzam czy to nie wody. Cycki też się pocą. Masakra jakaś, cycki mnie duszą, mam zgagę jak nigdy. Eh, trzeci trymestr pełną parą.
Tęskniłam za Wami!
 
Witam się w skończonym 30 tygodniu :) Siedzę i mnie dołek łapie bo M pojechał w góry z kolegami i wraca dopiero jutro. Jakoś tak smutno i pusto bez niego już nie wspominając o spaniu samej. Ostatnio spałam sama gdzieś z pół roku temu. Byle wytrwać jakoś do jutro do 18.
 
Teraz smutniej.
@Marzycielka trzymam kciuki za męża!
@oliwka_11 , wiem, ze nie jesteś jeszcze gotowa i prawdopodobnie nawet tego nie przeczytasz. Ale chcę żebyś wiedziała, że tu wśród Nas zawsze znajdziesz wsparcie. Gdybyś potrzebowała JAKIEJKOLWIEK pomocy pisz! Nie napiszę, że wszystko będzie dobrze, bo nawet nie wyobrażam sobie co teraz czujecie. Mam nadzieję, że dzięki miłości i wzajemnemu wsparciu przebrniecie przez to... Jest mi strasznie przykro...
 
Honey, I'm home!
Wracam :D Komputer naprawiony, nawet nie widać tak bardzo że troszkę się palił :D
Matko dziewczyny sapię jak lokomotywa, gdzie nie pójde to tak mi się tyłek poci, że sprawdzam czy to nie wody. Cycki też się pocą. Masakra jakaś, cycki mnie duszą, mam zgagę jak nigdy. Eh, trzeci trymestr pełną parą.
Tęskniłam za Wami!
Bejb super że jesteś. Miss you
 
Honey, I'm home!
Wracam :D Komputer naprawiony, nawet nie widać tak bardzo że troszkę się palił :D
Matko dziewczyny sapię jak lokomotywa, gdzie nie pójde to tak mi się tyłek poci, że sprawdzam czy to nie wody. Cycki też się pocą. Masakra jakaś, cycki mnie duszą, mam zgagę jak nigdy. Eh, trzeci trymestr pełną parą.
Tęskniłam za Wami!
Super, witamy z powrotem :D
Brakowało tu ciebie..
 
reklama
Witam się w skończonym 30 tygodniu :) Siedzę i mnie dołek łapie bo M pojechał w góry z kolegami i wraca dopiero jutro. Jakoś tak smutno i pusto bez niego już nie wspominając o spaniu samej. Ostatnio spałam sama gdzieś z pół roku temu. Byle wytrwać jakoś do jutro do 18.
Dasz radę, a do jutra szybko zleci ;)

No i właśnie minelysmy 75% ciąży ;)
 
Do góry