reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Gadalam z lekarzem i jednak nie tylko tyle. Okazało się że jak mu adrenalina opadla, to zaczęła ręką boleć, złamana. Kręgi szyjne w dwóch miejscach też złamane, ale lekarz mowil, że narazie kołnierz i będą obserwowac. Ja właśnie wróciłam do domu. Nie mogę przestać płakać. Emocje wzięły gore.
O matko :( współczuję biedny nacierpi się:(
 
Dwóch kuzynów męża się zadeklarowało z pomocą jeśli o zawieszenie do szpitala chodzi itd, Ciocia męża z dzieciakami. Zbieram się powoli do niego, bo głodny pewnie, od popołudnia nie jadł nic. Reszta wyjdzie w praniu. Dzwonił niedawno taki biedny do mnie, smutny, jak nie on :( musi płasko lezec, zakaz wstawiania z łóżka, a dla człowieka który jest w ciągłym ruchu to pewnie koszmar. Wczoraj na tych noszach już się wiercil, że mu źle tak leżeć itd. Ale zycie... kręgosłup ważniejszy teraz. Nie ma co. Mimo wszystko błagam Was o mocne kciuki za niego.
[emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110]
 
Witam w ten ostatni dzien kwietnia.
Marzycielka , trzymam kciuki za meza i Ciebie, wiem , ze to trudne ale nie zaniedbuj siebie, zeby jeszcze bardziej sie sprawy nie skomplikowaly....
Marika super niespodzianka!
Kciuki za wizytujace, dziewczyny prosimy same dobre wiesci !
remontujacym zas ogromnych postepow w pracach!
 
reklama
Marzycielka zdrówka dla męża !!

Ja dziś ost dzień w pracy i mam jakieś nerwy chyba z stresu
Płakać mi się chce odchodzę nie potrafię się odnaleźć od tylu lat pracuje nie jestem typowa gospodynią domowa
Tu przychodziłam do swojego biura odpoczywać psychicznie
Byłam na obrotach czas szybko leciał ludzie Zajebisci atmosfera rodzinna szef najlepszy na świecie
Chce mi się płakać przykro mi
Mam dziś dola
 
Do góry