reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Marzycielka - bardzo mi przykro. Oby wyszedl z tego bez wiekszych komplikacji. Martwia mnie te kregi szyjne... Trzymajcie sie mocno! Wierze,ze wszystko bedzie dobrze.. Potrzeba tylko czasu.. Sciskam mocno
Karla88 - ja tez przezywalam jak odchodzilam,ale wbrew pozorom ludzie szybko dostosowuja sie do 'nowych' sytuacji. Zaakceptujesz siebie w nowej roli - jestem tego pewna :blink:
A u Nas w nocy przymrozek 1' C,ale za dnia ma byc znowu sloneczko i 12'C,wiec pranie juz wstawione.

Trzymam kciuki za wizyty.
U nas dziś cieplej niż w Rzymie i Madrycie [emoji2] ma być 30 stopni [emoji2]
 
reklama
Marzycielka trzymam kciuki za męża. Dużo zdrowia dla niego.

@Karla88 ja to rozumiem. Też żyłam praca a sytuacja zmusiła mnie do zwolnienia już od listopada. I tak siedzę w domku. Do dziś kiepska że mnie Pani Domu.

Dziewczyny czy wam też aż tak ciężko jest? Odwiozlam młoda do szkoły wstąpiła do sklepu po dosłownie dwie rzeczy i Adam na twarz. Sapie jak lokomotywa a pot to mi po tyłku leci
Mi też tak ciezko, ale jest duszno i już jest 25 stopni w cieniu. Ja sobie lata totalnie nie wyobrażam...
 
Czekam na kuzyna pod szpitalem, dali mi dokumenty i muszę z nimi do Tarnowa jechac, żeby podjęli decyzję czy będę mu operować kręgosłup czy nie. W jedna strone 100 km jazdy. Padne. Ale jakby trzeba bylo, to i na nogach bym poszla. Ja nie wiem czemu nagle się tak wszystko sypie :( człowiek sobie nie zdaje jakie ma szczęście w zyciu, poki nie doświadczy problemów.
 
U nas dziś cieplej niż w Rzymie i Madrycie [emoji2] ma być 30 stopni [emoji2]

Taaa,wiem... sprawdzam polska pogode tez.... grasz mi na gulu :eek::-D ciekawe jakie bedzie lato w tym roku:cool2:
Ale ... zyje w takim,a nie innym kraju i dla mnie nawet 12'C to radosc jesli swieci pieknie slonce,a na niebie nie ma chmur.
Doceniam drobnostki w zyciu :D:D jak kiedys na ziemi wody zabraknie to u Nas bedzie raj wodny :laugh2:
 
Marzycielka zdrówka dla męża !!

Ja dziś ost dzień w pracy i mam jakieś nerwy chyba z stresu
Płakać mi się chce odchodzę nie potrafię się odnaleźć od tylu lat pracuje nie jestem typowa gospodynią domowa
Tu przychodziłam do swojego biura odpoczywać psychicznie
Byłam na obrotach czas szybko leciał ludzie Zajebisci atmosfera rodzinna szef najlepszy na świecie
Chce mi się płakać przykro mi
Mam dziś dola

No ale wrocisz tam na bank co po macierzynskim[emoji16][emoji16]lub Beda czekac na ciebie
Czas szybko zleci
 
Rozumie , ale popatrz Karla jak ciężko Ci teraz już, za to teraz mamie pomożesz na spokojnie , przygotujesz się odpoczniesz , po remoncie ogarniesz [emoji8] jeszcze się napracujesz w życiu [emoji8] chociaż wiem jak to ciężko się przestawić, ale dasz radę [emoji8] jesteś silna kobietka

Ja to lubie dom juz dwa lata dom[emoji23][emoji23][emoji23]I teraz nastepne dwa lata z franiem
Lat z dziecmi nikt mi nie da wiec przedszkole od 2 lat i szukanie pracy
Ciejawe gdzie wkoncu bede za dwa lata [emoji13][emoji13]
 
Marzycielka trzymam kciuki za męża. Dużo zdrowia dla niego.

@Karla88 ja to rozumiem. Też żyłam praca a sytuacja zmusiła mnie do zwolnienia już od listopada. I tak siedzę w domku. Do dziś kiepska że mnie Pani Domu.

Dziewczyny czy wam też aż tak ciężko jest? Odwiozlam młoda do szkoły wstąpiła do sklepu po dosłownie dwie rzeczy i Adam na twarz. Sapie jak lokomotywa a pot to mi po tyłku leci

Ojjj tez tez sapie juz dawno wszystko robie powoli juz duzo wolniej
Miakam isc po chleb ale jakos walnelam sie na kanape a nicole zasnela wiec dzus poranny spacer nie wyszedl
Wyjde po 15[emoji23]brak sil jakis
 
reklama
Dziewczyny czy wam też aż tak ciężko jest? Odwiozlam młoda do szkoły wstąpiła do sklepu po dosłownie dwie rzeczy i Adam na twarz. Sapie jak lokomotywa a pot to mi po tyłku leci
gdyby mi było wolno coś więcej zrobić, to pewnie bym tak miała, no na razie to głowa ogranicza... I wkurzam się, że choć byłabym w stanie zrobić dużo więcej, to nie mogę, bo....
 
Do góry