reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Nasz wybudowali pradziadkowie meza pod koniec 19 wieku, nosili kamienie z rzeki na glowie :D
Mamy sciany nawet metr szerokosci. Remontowalismy 15 lat temu gore i dol teraz bedzie jeszcze poddasze. Uwierz mi tez bylo do zrobienia wszystko z wieloma utrudnieniami bo centrum historyczne a do tego nie dojedziesz niczym pod dom ,schody , schodki , waskie przejscia... masakra dostarczyc materialy, wywozic gruzy ...

Kurcze, ale pewnie niesamowity klimat... tutaj jesteśmy w mega fajnym miejscu, trochę hotel trochę agroturystyka, widać ze wszystko robili z duża dbałością o szczegóły, No normalnie zachwycam się co chwile...
 
Gadalam z lekarzem i jednak nie tylko tyle. Okazało się że jak mu adrenalina opadla, to zaczęła ręką boleć, złamana. Kręgi szyjne w dwóch miejscach też złamane, ale lekarz mowil, że narazie kołnierz i będą obserwowac. Ja właśnie wróciłam do domu. Nie mogę przestać płakać. Emocje wzięły gore.
 
Cześć dziewczyny. @Marzycielka współczuję nerwów i mam nadzieję, że wszystko dobrze z mężem. Ja wczoraj położyłam się do łóżka i nawet nie wiem kiedy zasnelam. Kolejny tydzień przed nami, w środę koncze 29 tydzień zaczynam 30 wreszcie ☺️
 
Cześć dziewczyny majówkowo :)
Kurcze, ale pewnie niesamowity klimat... tutaj jesteśmy w mega fajnym miejscu, trochę hotel trochę agroturystyka, widać ze wszystko robili z duża dbałością o szczegóły, No normalnie zachwycam się co chwile...
Super [emoji106][emoji16]
Takie miejsca są najlepsze - klimatyczne, dopracowane itd....

Najgorsze dla mnie jest mieszkanie w bloku że sztampy... Wszystko takie same, budownictwo masowe lat 60-tych itd... Oczywiście, we wnętrzu da się jakiś klimat zrobić, ale to trudniejsze niż w miejscu, które klimat ma samo w sobie... [emoji15]
Dlatego też tak ciężko mi tutaj.... [emoji15]
"Domek" jest, i choć miejscami będzie bardzo nowoczesnie (łazienka, itd), to jednak przede wszystkim to będzie nasze wnętrze... Nie wszystko dało się oczywiście zrobić, biorąc pod uwagę kształt, konstrukcję, usytuowanie itd, ale jednak miałam wpływ na rozkład pomieszczeń (w jakimś stopniu...), ich wysokość, wybór choćby okien i drzwi, itd.

A tutaj... mała klitka w bloku z płyty, w stanie "do remontu" (ok, jak się wprowadzaliśmy to oczywiście było lepiej, np sami malowaliśmy, ale po kilku latach kuchnia od dawna do malowania, łazienka do remontu, i dużo wkurzających "drobiazgów"..), układ pomieszczeń dla nas mega nieergonomiczny (gdyby to było moje to na dobry początek wyleciałoby parę ścian [emoji23]), i tak dalej....
No ale takie życie w wynajmowanym, zwłaszcza jak się szukało patrząc głównie na cenę i lokalizację.... [emoji23][emoji6]
 
Gadalam z lekarzem i jednak nie tylko tyle. Okazało się że jak mu adrenalina opadla, to zaczęła ręką boleć, złamana. Kręgi szyjne w dwóch miejscach też złamane, ale lekarz mowil, że narazie kołnierz i będą obserwowac. Ja właśnie wróciłam do domu. Nie mogę przestać płakać. Emocje wzięły gore.
Ech, czyli jednak kręgosłup też "oberwał" [emoji22]
Ważne, że chociaż kręgi złamane, to bez przemieszczenia, ucisku na rdzeń kręgowy itd... Choć na pewno wydłuży to okres rekonwalescencji itd....[emoji20]
Trzymam kciuki, żeby już nic więcej już nie "wyskoczyło", no i żeby szybko się wszystko zrastało, goiło... [emoji110]

A jak ty sobie poradzisz? Ma ci kto pomóc?
W sensie logistyki, dzieci, czy choćby przywieziena większych zakupów...
Emocjom się nie dziwię, ale musisz pamiętać o sobie i maleństwie, pilnować poziomu cukru, posiłków (wiem, jakie to cholernie trudne w takiej sytuacji....) itd...
 
reklama
Do góry