reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Jestem pewna, że obojętnie kiedy wykryte tragedia jest taka sama, ale jednak im bardziej zaawansowaną ciąża tym człowiek spokojniejszy, już nie wspomnę o przygotowanej wyprawce, a tu nagle takie coś :(
Na każdym etapie to tragedia, ale im później tym moim zdaniem jeszcze gorzej....
po pierwsze spokojniej się podchodzi, z większym przekonaniem, że będzie ok.. przygotowana wyprawka, pokój czeka itd...
a druga sprawa, to coraz bardziej zzywa się z dzieckiem - z każdym tygodniem staje się coraz bardziej członkiem rodziny, reagującym na emocje, muzykę, dotyk, itd. Od dawna to nie jest tylko bijące serduszko na usg, ale ragularne ruchy, kopniaki, interakcje....
 
No od paru dni mam ogólny spadek formy i staram się ogarniać [emoji8] no a sytuacja z naszą Oliwka to już w ogóle tragedia :( bardzo jej współczuję:( taka fajna dziewczyna i taka tragedia ja spotkała:( A inne cpaja piją i co tylko a dzieci się rodzą ( oczywiscie Broń Boże nic do tych dzieci nie mam bo co One winne że takie matki durne tylko ten świat taki jakiś pomieszany :/

Ahh kochana
Zycie niestety niesprawiedliwe
Wiesz kiedts widzac kob w ciazy normalnie mnie brala zlosc ze Jak widzialam z fajka to mialam ochote wxiasc zwrocic uwage bo ja tyle sie staralam witaminy wymyslane diety na dobre endometrium itd I nie bylo

Bardzo mi zal dzueci patalogicznych ;((
Olivce wiem ze ciezko ale musi byc silna dla swej trojki plus meza ma do kogo zyc i musi zyc
Mam nadz ze dzueci usmiech szybko rodzicom przejdzie zaloba[emoji29][emoji29]
 
W Polsce jest inaczej ,musicie sie przygotowac na wiele opcji pogodowych u nas zwykle upal i wsciekly upal , moze byc jakis chlodniejszy wieczor na ktory potrzeba cienkiego dlugiego rekawka i tyle ... dlatego mam niewiele na dodatek tu w lipcu przeceny wiec moge dokupic taniej odpowiedni rozmiar :)
dodatkowo mieszkam na wsi tu sie wszyscy znaja , dzieci rodzi sie malo wiec sporo ludzi cie odwiedza z prezentami ...

No właśnie, jak ostatnio byliśmy w Rzymie na zakupach to same letnie ciuszki, mamy trochę ale cholera wie czy się przydadzą.. pod tym względem macie łatwiej :)
 
reklama
Do góry