reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ale że...? Dawaj bo wiesz ja też mam tą ciążę taka zagrożona i się boje ,a po którym tyg z doświadczeń dzieci w miarę wychodzą na prostą ? Wiem że ciężkie pytanie bo nieraz donoszone i ciężko na początku z nimi
A poza tym co Ty sie tak vzepilas tego swojego dziecka, ze na pewno wczesniak? Po pierwsze 36tc to nie to samo co 28tc, a poza tym tym razem zamierzasz donosic do terminu, prawda?[emoji3]
 
reklama
Dziewczyny u mnie znów cyrki myślałam że nie dam rady wyjść z pod prysznica tak mnie boli wzięłam nospe magnez ale nic niepomaga a brzuch się napina, czekam na mojego i chyba pojadę na ip [emoji25]
Jedz kochana bo sama wiesz, ze u Ciebie to niebezpieczne. Przykro mi i trzymam kciuki zevy jednak bylo ok! Daj znac jak juz bedziesz mogla.
 
No dokladnie. Nie da sie tak powiedziec. Czasem donoszone nie maja szans, a czasem wczesniaki sa zaskakujaco dobre. Jednak w takie 500g 27tc nie jestem w stanie uwierzyc, ze zupewnie zdrowe. Ogolnie 500g to fatalne szanse na samo przrzycie, jednak u wieloraczkow to sie inaczej patrzy. One sa mniejsze, ale lepiej rozwiniete. Dlatego nie da sie tez porownac jednoraczka i wieloraczka z taka sama masa urodzeniowa.
Rozumiem pamiętam właśnie jak czytałam o nich artykuły rodziła w Krakowie przy cesarce było kilkunastu doktorów ,pewnie później rehabikitacja długa i dużo pomocy od panstwa na szczescie wyszły wszystkie z tego i nawet z rok temu widziałam je u nas w galeri ,szły wszystkie 5 za mama lizały lody tak samo ubrane , jak te kaczuszki za kaczka ,piękny widok ;)
 
kolezanka tez bierze od lat i 2 razy jej nie zadzialaly :D
Ja jestem zdania, ze jak sie prawidlowo bierze i wie co moze oslabic dzialanie to nie ma szans[emoji6] Tyle lat bralam, nie raz zdarzylo sie zapomniec i nic sie nie wydarzylo. A jak chcialam zajsc to 3 razy w pietwszym cyklu[emoji4]
 
reklama
Do góry