reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Zobaczymy co powie lekarz. Jego też swędzi mocno ma wysypane ręce, nogi i chyba gdzieś jeszcze ale nie jestem pewna:/ nie wiadomo ile czasu trzeba mieć kontakt zeby to świństwo zlapac? Bo oni długo u nas nie byli. Ledwo dzieciaki ozdrowialy to stałe cos, tzn jeszcze im z nosa schodzi ale Marysia już nie ma gorączki, wczoraj jeszcze miała.

Kurcze, a może twoje dzieci chorują na to co chorują, bo złapały jakiegoś wirusa ogólnie od tego waszego nieszczęsnego gościa...? Chodzi mi o to że nie zawsze jest identyczny przebieg zachorowań... Niewykluczone że to goście czymś ich obdarzyli...

O dzieki! To popatrze na niego, bo ogolnie ja i corka uzywamy Ziaji[emoji3]

Ja tez lubię bardzo, młody uwielbia płyny do kąpieli, szampon, bo mają mega fajne zapachy dla dzieci :)

To tak jak u mnie :) Przez ponad 8 lat wkładałam mnóstwo energii w przekonanie innych, że 2 nie chce mieć i już nawet przestali męczyć. Potem był ogólny szok :D

I weź tu ogarnij babę :D

Ja właśnie obraduje na mesengerze z mężem [emoji23]
Wczoraj miał nerwa wiec mu powiedziałam ze ma to zostawić odpocząć zrobię mu melisę bo jak ma mieć nerwa i na odwal robić to niech to zostawi i tez tak poczynił [emoji23]
Dziś zeszło z niego i znów mi pisze ze ten kolor wcale nie jest taki ciemny i nawet się mu podoba
Dziewczyny on jest gorszy niż baba on ma szczęście ze ja jestem taka wyluzowana w tej ciazy bo jakby mi jeszcze tak waliło to mamy wojnę w domu

Hahahahah :) ale dobrze, ze mu szybko przechodzi i idzie dalej

Margana, ja z natury chodzę szybko i wtedy mnie ciągnie i rwie. Jak zwolnię to jest ok, tylko ja ciągle o tym zapominam :( tak samo zrywanie się z łóżka czy z fotela. Aż się nie raz w głowie za kręci. Człowiek ciągle w locie i w ciąży nawet zwolnić nie potrafi :(

pocieszająca myśl, to że za tydzień będziemy na walizkach a w piątek nad ranem wyjeżdżamy :D


To ja mam tak samo i co chwilę uderzam się o jakieś krzesło bo za blisko podchodzę ;) Ale jak się przekręcam z boku na bok to często mnie tak rwie..

A jak jest jak się nie wróci?
Nie wystarczy "formalnie", tzn wrócić z macierzyńskiego, iść na urlop (bo go dużo), i ewentualnie 1 dzień?

Wydaje mi się że da radę, moja koleżanka cos takiego wykombinowała: po jednym wychowawczym złożyła podanie o przywrócenie stanowiska, niby wróciła ale formalnie zaraz wysłała zwolnienie że znwou jest w ciąży.
 
Boooosz miałam dzisiaj dziń mega aktywny. Jednak w pracy człowiek tylko siedzi, a poza... zawiozłam M. do szpitala, pojechałam na chwilę do galerii, kupiłam sobie 2 sukienki na lato, potem o 12.00 miałam umówione spotkanie z 2 koleżankami, o 14.00 zabrałam już M. ze spitala, potem młodego ze szkoły, wpadła koleżanka na kawę... i umarłam :) Leżę w łóżku z nogami do góry bo mam wrażenie że mi odpadną...



Moja mama ma takei akcje non stop z UPSem. Masakra ile razy jeździła do ich punktu, składała skargi itp.



Młynek to super sprawa, ale musi być naprawdę świetnej jakości, bo z czasem się niestety potrafi "tępić" i np. u moich dziadków przed którąś wigilią "nie strawił" ilości buraczków i eksplodowało wszystko na kuchnie... wyobraź sobie skalę zniszczeń ;)



Oby M, pomógł na przeziębienie :D A kiedy się przenosicie? no i dawaj zdjęcia..! :)

@Marzycielka, niezły wynik wagowy! :) @Galadriela, dobre wieści i też ładna waga :)



Ty by uschła....! :D Znalazłaś jakąś bieliznę?



Ja jak tylko temperatura na plusie noszę pończochy. A w ciąży szczególnie. Rasjtopy to ZUO.



Hahahahha "ukryta prawda" by @olaaa7 :-D:-D:-D

Gratuluję zakupów [emoji106]

Ja pończoch też nie lubię - lepsze niż rajstopy, fakt, więc jak już muszę, to właśnie pończochy, ale najlepiej czuję się z gołymi nogami [emoji6]

Co do młynka - niby porządny, więc mam nadzieję, że da radę [emoji6]
A eksplozji wolę sobie nawet nie wyobrażać... [emoji33]
 
Dobra. Pierwsza pralka gotowa. Lovela płyn 60 stopni. I nie mam gdzie powiesić kolejnych. Akcja pranie wstrzymana do wyschnięcia. A takie plany mialam[emoji3][emoji3][emoji3]

Witamy nowa koleżankę. Spokojnie żadna z Ciebie babcia. Ja mam 35 lat, mąż 41. Współczuję ciężkiej ciąży. Wiele z nas tu boryka się z problemami. Ale jest i tak nadzwyczaj wesoło [emoji16][emoji16][emoji16]
Płyn? A proszek tez? Bo słyszałam, że lepiej sam proszek by nie było dodatkowej chemii więc się upewniam bo mało jestem w tej kwestii doświadczona [emoji16][emoji16] ja będę prala bluEs końca bo nas jeszcze przeprowadzka czeka jeśli dostaniemy kredyt ... Mam nadzieję ogromną, że dostaniemyy
 
reklama
Do góry