reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Ja dziś wylądowałam u mojego ginekologa bo w ogóle nie czułam ruchow... Zrobił mi usg serce biło ładnie, ale dziecko ani o milimetr się nie ruszało... Pukal w brzuch, trzasl nim i nic ... A na początku był zdziwiony gdy mu mówiłam, ze nic nie działa dopóki sam się przekonał... Zrobił mi ktg... Godzinę leżałam ... Podczas ktg zaczęła się ruszać [emoji16][emoji16] więcej niż przez ostatnie trzy dni łącznie... No i wyszło, że ktg idealne :) ale zestresowana byłam i to bardzo
Mały zartowniś stresujący mamę...
Ale najważniejsze, że jest ok [emoji106]
 
Cześć dziewczyny! Powracam do Was, na początku w Listopadzie pare razy sie odezwałam, podczytywałam Was, ale pozniej zgubiłam watek i juz nie było szans nadrobic! :D Czas jest szalony, pędzi do przodu, a mnie przed lipcem czeka jeszcze przeprowadzka do nowego domu - mam nadzieje, że na koniec maja będziemy juz u siebie! Postaram wbić się w wątek :D powiedzcie co i jak was? gotowe na lipiec? :D buuuuuzzziiiaaaki !
Mnie też czeka przeprowadzka, oby było jak i gdzie ;)
 
Margana, ja z natury chodzę szybko i wtedy mnie ciągnie i rwie. Jak zwolnię to jest ok, tylko ja ciągle o tym zapominam :( tak samo zrywanie się z łóżka czy z fotela. Aż się nie raz w głowie za kręci. Człowiek ciągle w locie i w ciąży nawet zwolnić nie potrafi :(

pocieszająca myśl, to że za tydzień będziemy na walizkach a w piątek nad ranem wyjeżdżamy :D
A...to ja nie jestem juz w stanie chodzic sxybciej wlasnie przrz ten twardy i ciazki brzuch. W ogole ciezko mi isc nawet wolno[emoji53]
 
Na pewno. Szczególnie jak uleje, obrzyga lub o.sra kocyki, prześcieradełka, ręczniki czy pieluszki tetrowe... plus jeszcze Wasze pranie... Bardzo to przyspiesza proces prania :)



Miałam tak wczoraj! Co prawda miałam niewysoki obcas, 4 cm? Ale po całym dniu stopy miałam jak kotlety... dzisiaj mam płaskie w robocie :)

U mnie jeszcze 4 dni...!!!!!! Yeaahhhh!! :tak::tak:
No a u mnie minimum 1 pranie A jest nas dwoje to co będzie jak mały się urodzi [emoji16]
 
Margana, ja z natury chodzę szybko i wtedy mnie ciągnie i rwie. Jak zwolnię to jest ok, tylko ja ciągle o tym zapominam :( tak samo zrywanie się z łóżka czy z fotela. Aż się nie raz w głowie za kręci. Człowiek ciągle w locie i w ciąży nawet zwolnić nie potrafi :(

pocieszająca myśl, to że za tydzień będziemy na walizkach a w piątek nad ranem wyjeżdżamy :D
A gdzie jedziecie?
 
Ja właśnie obraduje na mesengerze z mężem [emoji23]
Wczoraj miał nerwa wiec mu powiedziałam ze ma to zostawić odpocząć zrobię mu melisę bo jak ma mieć nerwa i na odwal robić to niech to zostawi i tez tak poczynił [emoji23]
Dziś zeszło z niego i znów mi pisze ze ten kolor wcale nie jest taki ciemny i nawet się mu podoba
Dziewczyny on jest gorszy niż baba on ma szczęście ze ja jestem taka wyluzowana w tej ciazy bo jakby mi jeszcze tak waliło to mamy wojnę w domu
Hahaha zazdroszczę Ci tego luzu [emoji4]
 
reklama
Do góry