reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Cześć dziewczyny :)

Znowu muszę nadrobić zaległości [emoji15]
Ale miałam aktywny poranek ;)
Wczoraj szkoła rodzenia, która "trochę" się przeciągnęła (poza karmieniem piersią były spotkania z lekarzami - ordynatorem oddziału noworodkowego i ginekolog, która opowiadała o cc, możliwych komplikacjach w trakcie porodu itd...)
Jak wyszłam, to jedyna moja myśl to było "JEŚĆ!" [emoji23]

Jak już zjadłam, to naszło mnie na czerwoną kapustę - ugotowała się nim się wykąpałam ;)
zjedliśmy wieczorem, a potem jeszcze parę razy się poczestowałam "odrobinkę", i tak w nocy ubyło pół garnka [emoji23]
Ale dzisiaj O kupił kolejną główkę - jutro ugotuję, a dzisiaj w planie młode ziemniaki z koperkiem i surówka z pora i papryki ;)

A dzisiaj najpierw szkoła rodzenia, a potem kolejna wizyta w sklepie przy fabryce materacy - poprzednio zostało kilka, a dzisiaj próbowaliśmy się zdecydować pomiędzy w sumie 3 - w końcu się udało, ale trochę poleżałam - na każdym trochę, a potem na tym, który pasował nam najbardziej (no prawie, ale taki, który pasował odrobinę bardziej kosztował delikatnie mówiąc za dużo... :()
Poleżeliśmy, pomyśleliśmy, i w końcu decyzja zapadła ;)

Do tego drugi materac - dla Hani - w końcu wzięłam jednak z dodatkową warstwą kokosa z jednej strony - po dłuższym zastanowieniu argumenty "za" przeważyły te "przeciw", a w tym wypadku byłam w stanie trochę dołożyć (zwłaszcza, że różnica w cenie to było mniej więcej 100 zł, a nie tak jak w wypadku tego dla nas blisko 3tys. różnicy pomiędzy tym, który kupiliśmy a tym, który byłby odrobinę lepszy - więc wybraliśmy prawie idealny ;))
Teraz pozostaje czekać jeszcze bardziej niecierpliwie najpierw na realizację zamówienia a potem na przeprowadzkę [emoji6]

A potem usiadłam z telefonem na balkonie z zamiarem nadrabiania, i w momencie usnęłam [emoji23]
Ale już nie śpię, więc tylko coś zjem i zaczynam nadrabiać ;)
 
Kinia, nie wiem czy pamietasz, ale u starszaka zaczelo sie najpierw na przedramieniu, potem lekko na nogach, a na sam koniec na policzkach, chociaz zazwyczaj pojawia sie najpierw na policzkach.
Mojego synka bolalo I swedzialo. Nakladalam mu aloesowy balsam kojacy po opalaniu , a lekarka przepisalp syrop przeciwalergiczny!
Zobaczymy co powie lekarz. Jego też swędzi mocno ma wysypane ręce, nogi i chyba gdzieś jeszcze ale nie jestem pewna:/ nie wiadomo ile czasu trzeba mieć kontakt zeby to świństwo zlapac? Bo oni długo u nas nie byli. Ledwo dzieciaki ozdrowialy to stałe cos, tzn jeszcze im z nosa schodzi ale Marysia już nie ma gorączki, wczoraj jeszcze miała.
 
reklama
Jejku jaka się czuję zmeczona muszę znowu ponarzekać. W biodrach boli, w plecach boli, nogi bolą i chce mi się spac
Współczuję [emoji20]
A możesz delikatnie poćwiczyć?
Mnie ćwiczenia bardzo pomagają..[emoji15] Oczywiście max kilka minut, i zakres ćwiczeń, które możemy jest dość ograniczony, ale lepsze to niż nic...
 
Do góry