reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Mój właśnie mi truje żebyśmy kupili [emoji2] mówisz mega wygoda?

Prania idą błyskawicznie. Co prawda ja suszę tak, ze jeszcze jest leciusieńko wilgotne i dosycha na suszarce- ale to kilka godzin raptem, a nie 24 :) No i przy jeansach, kurtkach, pościeli idealne.

ja mam dzis urwanie glowy milion karteczek sto stron otwartych umowy telefony juz nie wiem za co sie brac
a siedze na forum hahhaha

Nie ucieknie.... ;) A co załatwiasz, bo chyba nie jesteś w biurze?

dzieci prosily o rodzenstwo od kilku lat, przekonalam ich,ze jestesmy za starzy to pytali czy nie moglibysmy adoptowac ;) jak im powiedzielismy to nie uwierzyli :o corka powiedziala :no patrz swieta Elzbieta sie znalazla ;) ... naprawde przekonalam , ze za stara jestem :D

Niepokalane poczęcie ;)
 
Dziewczyny, błagam o pomoc. Dam 2 zdj w mojej długiej sukience. Zaraz muszę wyjść z domu. Czuje się jak meeeega grubas i nie wiem czy iść tak, czy ubrać zwykle dżinsy i podkoszulek. Heeeeelp!!
I nie zwracajcie uwagi na syf w pokoju corki. Tylko tam mam duże lustro i tylko tam przechodzi trąba powietrzna co dzień.
Zobacz załącznik 848217Zobacz załącznik 848218
Pewnie juz za pozno, ale jak dla mnie jest ok[emoji5]
 
Prania idą błyskawicznie. Co prawda ja suszę tak, ze jeszcze jest leciusieńko wilgotne i dosycha na suszarce- ale to kilka godzin raptem, a nie 24 :) No i przy jeansach, kurtkach, pościeli idealne.



Nie ucieknie.... ;) A co załatwiasz, bo chyba nie jesteś w biurze?



Niepokalane poczęcie ;)
To może się skusze w sumie przy maluszku to mega wygoda by była nie
 
reklama
hejo :)
Mam pytanie co kupujecie i z jakich firm dla Malucha. Ja to tak widzę
- Płyn do Kąpieli Hipp
- Szare mydło marsylskie z olejkiem palmowym
- Oliwka Babydreem
-Coś do pupy Alantan, Bepanthen
- Balsam do ciałka Hipp
-Krem przeciwsłoneczny do buzi i ciała Ziaja

i co jeszcze?
U mnie tak:
-plyn i balsam Emolium
-Alantan, Sudocrem do pupy
- krem na slonce - jeszcze nie wiem jaki

Ten krem z Ziaji jedt id 1 dnia zycia?

Chyba tyle z kosmetykow.
 
Do góry