reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Lekarza mają na 17.30 dopiero. Ale, że ostatnio gdzieś tam słyszeli, że panował to niewykluczone. Muszę dojść do siebie bo z tego wszystkiego mnie ciągnie w brzuchu i w biodrach i ogolnie kiepsko się czulam, od tego wyzywania chyba bo już ile można. Już w ciągu ostatnich dwóch miesięcy jest chyba z 4 albo 5 raz taka sytuacja.
Wierzę Ci Kiniu ja do dziś drże czy to nie opryszczka także wiem co czujesz :/ tylko że u Ciebie gdyby byli odpowiedzialni to by Ci3 na to nienarazili ehhh napij się meliski i czekaj co lekarz powie tylko szkoda Twoich nerwów:(
 
reklama
Dziewczyny pytanie do tych których dzieciaczki miały rumień zakaźny czy Wasze dzieciaki miały rumiane policzki i czy wysypka je swedzila?

Kinia, nie wiem czy pamietasz, ale u starszaka zaczelo sie najpierw na przedramieniu, potem lekko na nogach, a na sam koniec na policzkach, chociaz zazwyczaj pojawia sie najpierw na policzkach.
Mojego synka bolalo I swedzialo. Nakladalam mu aloesowy balsam kojacy po opalaniu , a lekarka przepisalp syrop przeciwalergiczny!
 
dzieci prosily o rodzenstwo od kilku lat, przekonalam ich,ze jestesmy za starzy to pytali czy nie moglibysmy adoptowac ;) jak im powiedzielismy to nie uwierzyli :o corka powiedziala :no patrz swieta Elzbieta sie znalazla ;) ... naprawde przekonalam , ze za stara jestem :D
Haha, to super , ze chcieli i sie ciesza, a nie odwrotnie. Pewnie tez pomoga co nieco[emoji6]

A z tym niedowierzaniem to u mnie tak bylo z rodzicami. Juz sie pogodzili z tym, ze corka nie bedzie muala rodzenstwa. Przez miesiac nie mogli wyjsc z szoku, ze jednak[emoji23]
 
Dalej mnie tam na dole tak wkurza zobaczymy co powie w poniedziałek na wizycie i jak moja szyjka bo dziwnie w nocy zaczął mnie brzuch boleć ale jak to u mnie...zawsze cośbyle tylko nic groźnego dla synusia [emoji8] a jak Twój brzuszek ?
Oj oby nic sie juz nie dzialo!
A moj brzuszek? Ciagle twardnieje[emoji53] Tez mam nadzieje, ze to nic zlego.
 
reklama
Haha, to super , ze chcieli i sie ciesza, a nie odwrotnie. Pewnie tez pomoga co nieco[emoji6]

A z tym niedowierzaniem to u mnie tak bylo z rodzicami. Juz sie pogodzili z tym, ze corka nie bedzie muala rodzenstwa. Przez miesiac nie mogli wyjsc z szoku, ze jednak[emoji23]
ja czuje ruchy maluszka, brzuch mi urosl a jeszcze mi trudno uwierzyc :o pewnie rozpiescimy we czworo to malenstwo :oops:
 
Do góry