reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
IMG_20180419_123324.jpg
Dziewczyny pytanie do tych których dzieciaczki miały rumień zakaźny czy Wasze dzieciaki miały rumiane policzki i czy wysypka je swedzila?
Kinga u córki to tak wyglądało, ale nie swedzialo. Miala jeszcze obsypane ramiona i nogi.
 

Załączniki

  • IMG_20180419_123324.jpg
    IMG_20180419_123324.jpg
    106,7 KB · Wyświetleń: 179
Sloniuje się do Rossmanna. Ostatnie rzeczy kosmetyczne na liście i koniec. Mam dość. Co chwila patrzę na swoją listę i jeszcze mi się coś przypomina. Nie dość że slonio-orka ze mnie to jeszcze pamięć szwankuje.
O matko nic nie mow! Jak juz pisalam ledwo moge przejsc kilka metrow, a wczoraj na szczepienie zapomnialam ksiazeczke zdrowia[emoji53]
 
Kurde Kinia czyzby lekarz stwierdził rumień? Aż mam nerwy na ta Twoja rodzinę wrrr
Lekarza mają na 17.30 dopiero. Ale, że ostatnio gdzieś tam słyszeli, że panował to niewykluczone. Muszę dojść do siebie bo z tego wszystkiego mnie ciągnie w brzuchu i w biodrach i ogolnie kiepsko się czulam, od tego wyzywania chyba bo już ile można. Już w ciągu ostatnich dwóch miesięcy jest chyba z 4 albo 5 raz taka sytuacja.
 
reklama
Hej dziewczyny :) mam deficyt czas jak widać... Na forum jestem sporadycznie.. Więc nawet nie wiem co się u was dzieje za bardzo.. :(


Dziś pierwsza nocka na nowym mieszkaniu na którym..
- Nie mam jeszcze kuchni
-Łazienka jest w kaflach + toaleta + prysznic - więc tu cywilizacja :d
- Sypialnia w której śpimy jest wyłożona panelami do połowy :D łóżko sypialniane z materacem przyjdzie dziś bądź jutro, a mimo wszystko fajnie spało się na materacu :D
Kuchnia połowa stworzona :)
Wykąpać się można, siusiu zrobić też :D

A więc działamy dalej :D już po śniadaniu jesteśmy :D ale nawet mamy tv na którym oglądaliśmy wczoraj film wieczorem HEHE więc warunki są jakie są ale jest wesoło :)

Poza tym że strasznie męczy mnie katar :/ do łazienki o sypialni nie mamy jeszcze drzwi :D ale powiem wam że mimo tych "niedogodności" cieszę się na to mieszkanie (jak na razie w warunkach polowych) i cieszę się że jest M :) chociaż na tydzień :) nie mieliśmy wyboru i musieliśmy już się tu przeprowadzić bo umowa najmu mieszkania nam wyszła [emoji14] no cóż damy radę :)

Agd całe do mieszkania przyjdzie w pon :D radocha hehe

Pozdrowienia z placu remontowego :D
Najwazniejsze, ze jest lazienka, bo bez tego sobie nie wyobrazam. I tak idziecie jak burza z tym remontem. Jeszcze troszke i bedzie wszystko gotowe[emoji3]
 
Do góry