reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Mam 41 lat wiec moge byc tu babcia ;) oczekuje na synka, termin 10 lipca . Maly we wtorek wazyl 1100g
w skonczonym 28 tygodniu. zwolnil troszke bo na polowkowym byl tydzien wiekszy...
Kochana jaka babcia?! Ja w tym roku skoncze 36. Nawet do mojej mamy Ci bardzo daleko[emoji3]
Rozumiem, ze wpadliscie z trzecim dzieciaczkiem? A dzieci jak reaguja?
 
Nie mam pesara, wg pani dr za wczesnie na takie atrakcje jak krotka i rozwarta szyjka, szczegolnie, ze mialam te niewydolnosc szyjki juz i w poprzedniej ciazy.
Widzisz co lekarz to opinia. Ja mam pessar od 18tc. Jak tylko zaczela sie szyjka skracac to lekarz zadecydowal o zalozeniu zebym byla spokojniejsza i nie musiala lezec. Zwlaszcza po przejsciach w pierwszej ciazy.
 
Kochana jaka babcia?! Ja w tym roku skoncze 36. Nawet do mojej mamy Ci bardzo daleko[emoji3]
Rozumiem, ze wpadliscie z trzecim dzieciaczkiem? A dzieci jak reaguja?
dzieci prosily o rodzenstwo od kilku lat, przekonalam ich,ze jestesmy za starzy to pytali czy nie moglibysmy adoptowac ;) jak im powiedzielismy to nie uwierzyli :o corka powiedziala :no patrz swieta Elzbieta sie znalazla ;) ... naprawde przekonalam , ze za stara jestem :D
 
Dziewczyny pytanie do tych których dzieciaczki miały rumień zakaźny czy Wasze dzieciaki miały rumiane policzki i czy wysypka je swedzila?
 
Widzisz co lekarz to opinia. Ja mam pessar od 18tc. Jak tylko zaczela sie szyjka skracac to lekarz zadecydowal o zalozeniu zebym byla spokojniejsza i nie musiala lezec. Zwlaszcza po przejsciach w pierwszej ciazy.
w 2 ciazy nie bylo juz na co zakladac, za krotko bylo a teraz to nie wiem ... nie kwestionowalam zaleconej terapii ani nie dopytywalam bo pani malo rozmowna akurat o_Obyla
 
reklama
Poprzednie dzieciaczki tez male byly,corka 2700 w 38 tyg a syn 2800w 36tyg takzebylam bardziej zaskoczona ,ze ten duzy;) widac jednak nie chce sie wybijac i dobrze, oby rosl i byl zdrowy ja rodzilam sn wiec wcale mnie nie cieszy wyciskanie giganta;)
No rodzenie duzego dziecka nie nalezy do przyjemnosci, cos o tym wiem[emoji6]
 
Do góry