reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Nie jesteś sama. Ja wczoraj miałam spacer trochę ponad kilometr i myslalam że mi plecy rozsadzi jak wróciłam. Zawsze byłam aktywna więc irytuje mnie strasznie ta moja niemoc...
Za mna zawsze wszyscy nie moga nadazyc tak szybko chodze, wuecznie sie spiesze. A teraz ciagne sie na samym koncu i nie jestem w stanie przyspieszyc[emoji33] Jak to przetrwac jeszcze prawie 3 miesiace?
 
reklama
Witam!
Podczytuje Was od jakiegos czasu... jestem od was sporo starsza wiec stwierdzilam, ze nie pasuje :oops:
Oczekuje trzeciego (niespodziewanego )dziecka 10 lipca . Mam dwojke 12i 14 lat ...
Ciaza od poczatku z trauma, szok, strach, plamienia, krwawienia,odklejona kosmowka... ech .
Teraz kolejny klopot, rozwarcie :( Dostalam zastrzyki z progesteronu, tabletki przeciwskurczowe ,duzo magnezu i mam lezec :o.... to tak w skrucie duzym.
Witaj i gratuluje dzieciaczka[emoji5]
Wspilczuje problemow, trzymam kciuki zeby wszystko dobrze sie skonczylo!
Jestes w szpitalu czy w domku lezysz? Czekasz na synka czy coreczke?
A co do wieku to wcale nie sa tu same najmlodsze[emoji6]
 
Witaj i gratuluje dzieciaczka[emoji5]
Wspilczuje problemow, trzymam kciuki zeby wszystko dobrze sie skonczylo!
Jestes w szpitalu czy w domku lezysz? Czekasz na synka czy coreczke?
A co do wieku to wcale nie sa tu same najmlodsze[emoji6]
"leze" w domku, oczekuje synka a co do wieku jestem tu najstarsza jakby nie patrzec :D
 
reklama
Nigdy nie prałam w 60 zawsze w 40. Przy synu używałam loveli i teraz na początek chyba też kupię. Jest tańsza, ale z brudem sobie średnio radzi więc chyba tylko na początek się nadaje, kiedy dziecko się nie brudzi szczególnie...
Do plam polecam mydelko dr.Beckmann. Rewelacyjnie usowa nawet trudne plamy i jest polecane nawet dla najmlodszych.
 
Do góry