reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Nie będziesz ;) Twoje dzieci to już nastolatki, mają swój świat, zobaczysz, że taki maluszek da Ci dużo radości. A komplikacje tutaj na forum mają dziewczyny niezależnie od wieku.
komplikacji balam sie bo mialam w kazdej ciazy, wiekowo obawialam siedodatkowych oraz chorob dziecka
 
reklama
u lekarza bylam we wtorek i wtedy wyszlo, nie powiedziala ile ma szyjka... tylko,ze krotka. wizyta za 2-3 tygodnie jesli nic sienie bedzie dzialo, mam tez isc na ktg... mysle, ze bedzie czyste bo skurczemam glownie noca a w dzien to raczej bol kregoslupa.
I musisz leżeć non stop ?
Mi kazał leżeć jak najwiecej nieraz ciężko bo mam synka 3 latka ,nie sprzątam maz przejol obowiązki ,ja wstawię pranie,posegreguje i nieraz obuead,ale trzeba dać synkowi jeść a to siku i trochę tego się uzbiera,a ty jak z leżeniem ?
 
Rozwarcie na 1 palec , szyjka krotka ... w poprzedniej ciazy mialam krociutka szyjke od poczatku, nie dawali nam szans a jednak urodzilam w 36tyg. Mam nadzieje,ze i tym razem dobrze sie skoczy ... jeszcze 6 tygodni temu szyjka byla dluga i zamknieta,niby sie oszczedzalam , bralam magnez a tu takie pogorszenie.
Niestety wiem sama po sobie leżę a ta szyjka I tak u mnie skacze niewiem od czego to zależy, ale damy radę już tyle wytrzymalysmy to teraz już z górki [emoji4]
 
Mam 41 lat wiec moge byc tu babcia ;) oczekuje na synka, termin 10 lipca . Maly we wtorek wazyl 1100g
w skonczonym 28 tygodniu. zwolnil troszke bo na polowkowym byl tydzien wiekszy...
Jaka babcia oszalalas[emoji16] no teraz każda dzidzia rosnie swoim tempem także nic się niemartw najważniejsze że wszystko jest Oki [emoji4]
 
I musisz leżeć non stop ?
Mi kazał leżeć jak najwiecej nieraz ciężko bo mam synka 3 latka ,nie sprzątam maz przejol obowiązki ,ja wstawię pranie,posegreguje i nieraz obuead,ale trzeba dać synkowi jeść a to siku i trochę tego się uzbiera,a ty jak z leżeniem ?
Nie wyleze za nic w swiecie, leze ,siadam z nogami w gore, z nogami w dol,mecze ten odpoczynek bardzooo... jestem po dwu operacjach kregoslupa wiec takie monotonne zycie zle na mnie dziala, niby wiekszosc w domu robi maz(zobaczymy ile wytrzyma) ale cos ugotowac, uprac,uprasowac (siedzac!!!!) to sie porywam.
 
Witam nową mamusię ☺️ bo sie tak rozkojarzylam, że się nie przywitałam. Moja ciąża też z problemami. Narazie w miarę ok ale cały czas na lekach
 
reklama
Do góry